שאלה

dory30

Well-known member
לאחרונה, בעקבות ביטול כלובי פלסטיק לבקבוקים הוחלט להציב בשכונה שלי מחזורית. לפני כמה ימים, שלושה שבועות אחרי ההצבה נכתב בכתב יד שהמכונה עובדת לפי שעות "לבקשת תושבי השכונה". מה זה צריך להיות?

GoldenEyes

Well-known member
לאחרונה, בעקבות ביטול כלובי פלסטיק לבקבוקים הוחלט להציב בשכונה שלי מחזורית. לפני כמה ימים, שלושה שבועות אחרי ההצבה נכתב בכתב יד שהמכונה עובדת לפי שעות "לבקשת תושבי השכונה". מה זה צריך להיות?
זאת מכונה חשמלית ?
כי אלו החשמליות מרעישות נורא , וייתכן שתושבי השכונה בקשו שעות הפעלה כדי שלא ימחזרו להם באמצע הלילה

אבח"י

Well-known member
אצלנו יש: כלובים, פחים כתומים, פחים כחולים - הכל ייעלם?
מה הם השתגעו?
ובאמת אגיע עם סל ענק ובו כל בקבוקי השתייה שלי?

dory30

Well-known member
זאת מכונה חשמלית ?
כי אלו החשמליות מרעישות נורא , וייתכן שתושבי השכונה בקשו שעות הפעלה כדי שלא ימחזרו להם באמצע הלילה
לא ראיתי איך מרוקנים אותה. אולי פעולת הריקון חשמלי. במקרה כזה, יש הגיון. מעבר לזה, בניגוד לכלובים יש בה קיבולת מוגבלת.

GoldenEyes

Well-known member
לא ראיתי איך מרוקנים אותה. אולי פעולת הריקון חשמלי. במקרה כזה, יש הגיון. מעבר לזה, בניגוד לכלובים יש בה קיבולת מוגבלת.
לא לאלו התכוונתי
יש בחלק מהסופרים מכונה להחזרת בקבוקים שנותנת בסוף שובר לקופה
המכונה הזאת מרעישה ברמות

dory30

Well-known member
לא לאלו התכוונתי
יש בחלק מהסופרים מכונה להחזרת בקבוקים שנותנת בסוף שובר לקופה
המכונה הזאת מרעישה ברמות
אני קונה בעיקר בטיב טעם או AMPM. שם אין מכונות מהסוג שציינת.

dory30

Well-known member
אצלנו יש: כלובים, פחים כתומים, פחים כחולים - הכל ייעלם?
מה הם השתגעו?
ובאמת אגיע עם סל ענק ובו כל בקבוקי השתייה שלי?
אני לא עובד במשרד להגנת הסביבה. תשאל אותם, בתקווה שיענו כמובן.

R 1 3

Well-known member
אני מביא הכל לבחור מסכן שמנקה חדרי מדרגות שאוסף ומוכר לעוד קבלן וככה הם מרויחים למחייתם
לפעמים הוא מוצא דברים שווים לבית וגאדג׳טים, אנשים זורקים כאן בלי הכרה.
אגב שמתי לב למה אני מוגן טפו טפו מהקורונה.. השם שלי בפנים ויותר מכך גם מהאומיקרון
זה לא מקרי - בטוח.. השמות על שם הממציא והמפתח.

dory30

Well-known member
אגב שמתי לב למה אני מוגן טפו טפו מהקורונה.. השם שלי בפנים ויותר מכך גם מהאומיקרון
זה לא מקרי - בטוח.. השמות על שם הממציא והמפתח.
אני מאחל לכולם להיות בריאים, כולל להקת המשוגעים מאקטואליה.

למעלה