שאלה,

Papito

New member
שאלה,

יצא למישהו מכאן לשמוע קראש 16 של פייסט רוד? אם כן עד כמה מולכלך הסאונד? אנחנו שוקלים לרכוש אחד כזה ואין לנו מושג איפה קונים

TalKz

New member
פפיטו אתה מתופף?!

חשבתי שאתה גיטריסט
בכל אופן זה נחמד שאתה "מרגל" סמוי של הפורום ... מעיין מהצד ככה בשקט בשקט בלי לכתוב הרבה הודעות

Papito

New member
../images/Emo9.gif

תפסתם אותי על חם... ת´אמת אני מחפש את זה בשביל המתופפת שלנו אני באמת גיטריסט אבל מנגן על תופים כשהיא מרשה לי ומאוד אוהב להתעסק עם זה,

Reign Of Chaos

New member
תסלח לי על העויונות אבל...

א יש משהו שאני שונא בעולם: זה שלא-מתופפים מיתישבים על מערכת! זה מביא לי ת´קריזה! זה ממש לא אישי אליך... אבל אצלי אישית יש כמה ילדים שממש גרמו לי להיות שמרן עם התופים! כאילו.. יש את הילדים האלה שאני נותן להם והם נותנים פה מכה שם מכה ושאני אומר זהו אז זהו. אבל יש את הילדים שמתחננים אלי "נו בבבבבקשה! רק היום!!!" ובסוף הם באים אלי ומזיינים למערכת שלי את הצורה! לאח"כ הם כועסים עלי שאני לא נותן להם יותר! ואל תחשבו שאני אומר ללהם פעם אחת וזהו אני לא נותן להם יותר, יש ילדים שממש 20 דקות על המערכת שלי ואני אומר להם איך לתת מכה כדי לא לזיין לי את המערכת והם לא מקשיבים! ילדים כאלה אנ יכול לקחת את המקל ולדחוף להם לתחת! והכיייייי מעצבן אותי זה שנגיד אני וכמה ילדים מתאמנים ללהקה או סתם לכיף או משהו, אנחנו מנגנים חצי שיר ואז קם הגיטרסיט \ קלידיסט \ אקורדיוניסט ואומרים "טוב די נמאס לי! תביא קצת על המערכת!"
|

Lars Ulrich

New member
יווווו אני שונא את זה!!../images/Emo46.gif

בחודשים הראשונים שהיה לי מערכת כל פלוץ שבא אליי רצה "לתופף" וזיינו לי את המערכת והרגו לי את המקלות! והכי מעצבנים אלה שאומרים להם להפסיק ולא מפסיקים בא לי להביא להם מכות!

Papito

New member
אוקיי,

אני מבין על מה אתה מדבר זה באמת מעצבן ולנו העם של הגיטריסטים זה גם קורה הרבה במיוחד שאיזה ערס בא ואומר "אחי תביא לי לנגן אני יודע באמא שלי" אתה ב"שי אתה יודע איך זה, ואז אני מייבש אותו עם איזה יציאה שהוא לא ירצה לנגן וגם המתופפת שלנו שונאת שנוגעים לה במערכת, אבל כפי שציינתי אני כן מתופף ותאמין לי שאם המתופפת שלנו מציעה לי לנגן אז זה אומר משהו לגביי זה שדאני לא עוד אחד שרוצה לעלות על מערכת, דבר אחרון, ציינת את הציבור של ה-לא0מתופפים אני לא שייך אליהם...

Reign Of Chaos

New member
אמרתי- זה לא אישי.

פשוט הזכרת לי את זה... ואם המתופפת מציעה לך עוד לתופף סימן שאתה ממש עושה טוב למערכת!! D=

TalKz

New member
איך היא ? מתופפת טובה?

כמה שנים היא?
אגב, אם היא שווה אז תפנה אותה ה
....

Papito

New member
היא מתופפת כבר

5 שנים, ופאשר לומר שהיא המתופפת הכי טובה ששמעתי

רבי91

New member
תחחח אתם לא מיקצוענים..

אם יש איזה טמבל שלא יורד מהתופים גם אחרי שאומרים לו: צועקים: דיי! לא עוזר- נותנים מכה קלה בעורף שלו וממשיכים ליצעוק: דיי!

למעלה