שאלה?

veredyy

New member
שאלה?

האם המתופף של נירוונה ז"ל הוא הסולן של הפו-פייטרס?

TalKz

New member
אכן!

והוא לא מת.. אם זה מה שהתכוונת... זה הסולן מת! בכל אופן כן! הוא אחלה, והוא הסולן של פו פייטרס והוא גם מתופף עכשיו בעוד להקה - משהו QUEENS ... אופיר ! תשלים אותי! ואני חייב לציין שיש לו חוש הומור מעולה בכל הקליפים שלו. גם בקליפ הזה של הקווינס.. הוא מצחיק

Mother Man

New member
הממממ

אז ככה דייב גרוהל היה המתופף של נירוונה עד שקורט קוביין התאבד והלהקה התפרקה. אחרי תקופה מסויימת החליט דייב להקים איזה הרכב אז הוא הקים הרכב פרטי שלו שהוא מנגן שם על כל הכלים וקרא לו פו פייטרס על שם איזה משו סיני לא זוכר הוא ערך סיבוב הופעות לבד ואז צירף אליו נגנים שיופיעו איתו, אח´כ הוא החליט לצרף אותם ללהקה כשהוא הליד ווקלאס - עם הזמן הם החליפו מתופף מאחד שלא זוכר שמו לטיילור הוקינס וגם צירפו עוד גיטריסט. בקשר ללהקה ה"חדשה" של דייב קוראים להם queens of the stone age והוא בכלל נגן אורח שם הוא משתתף שם בתור מתופף אורח ולא נחשב חלק מהלהקה - אם תשים לב זה שבקליפ רואים אותו רק מנגן איתם ולא נוסע איתם ברכב כשהם דורסים את הכבשה חחחחחחחחח.

VBR

New member
תודה על המידע

אגב-התכוונתי שנירוונה ז"ל, לא המתופף..:)

GUIDANCE

New member
עוד מידע קטן (ובעצם תיקון)

דייב כתב את החומר של הפו-פייטרס כשהוא עוד היה בנירוונה... זה היה החלום שלו להרים הרכב שהוא הזמר... כמוני

Symbolic

New member
אכן נירוונה ז"ל

ותודה לאל שכך.. ואת תתחילו להציף אותי שנירוונה להקה גדולה, כי היא לא

Mother Man

New member
חחחח מזכיר לי ת´ימים הראשונים שלי

בתור מתופף שלא ידעתי לנגן כלום אזניגנתי נירוונה.

Symbolic

New member
ראסמי

דרעק מטומטם של 3 אקורדים שמתיימר להיות פיסגת הרוק מזכיר לי עוד משהו בסגנון (השחור של מטאליקה)

Reign Of Chaos

New member
הי הי הי... עד כאן...

אתם לא יכולים לומר שנירוונה הם חרא, עובדה שהם ממש הובילו מהפיכה וכל שיר שלהם כמעט היה להיט בזמנו... עובדה שסמאלס לייק טין ספיריט תמיד, וכמעט בכל מצעד של כל הזמנים רץ לו בין ה-3 המקומות הראשונים! אולי זה לא מוצא חן בעינייכם. אבל זאת עובדה קיימת שהם היו להקה גדולה!! כמו שאני לא אומר למשל שבריטני ספירס זה זבל, כי אחרי הכל זאת עובדה שיש לה מאות אלפי מעריצים בכל העולם ומי אני שיקבע אם היא גרועה או לא? נכון שהייתי קטן אז אמרתי על הכל חוץ ממה שאני אוהב שזה זבל... אבל התבגרתי והבנתי שאין דבר כזה זבל. כל אחד עושה את מה שהוא אוהב.

WinterDay

New member
דווקא

אני חושב שפרל ג´אם הם הגראנג´ שהשפיע יותר על המוזיקה מנירוונה

Symbolic

New member
התגובה שלך

היא מטומטמת וחסרת הבנה בסיסית, לא שווה תגובה אפילו

Symbolic

New member
הכוונה שלי לתגובה של ריין

כמובן... וינטר-משהו, אתה צודק, פרל ג´אם גם יותר השפיעו וגם היו הרבה יותר טובים

Reign Of Chaos

New member
אמממממ... סימבוליק..

נראה לי שאני יראה טיפה יותר בגרות ממך... ויתעלם, כי זה גם לטובתך.

veredyy

New member
אהה...סליחה רגע

תודה על כל התגובות, אני זו ששאלה את השאלה מלכתחילה ולא התכוונתי להתסיס כאן מריבת מתופפים או מה שזה לא יהיה - מביני מוסיקה גדולים...:) בכל מקרה כל אחד וטעמו האישי - אני חושבת שנירוונה גדולים במיוחד השירים the man who sold the world ן- my girl וכמובן שיש עוד הרבה. גם הרד הוט צ´ילי פפרס טובים וכמובן שגם פרל ג´אם !!! - ללא ספק.כל להקה נתנה את האינפוט שלה דרך מוסיקה איכותית בעשור האחרון ויותר אז כל אחד וטעמו האישי. שיהיה לכולנו סופשבוע נעים !!!:)

Reign Of Chaos

New member
או! הנה סימן שדי מראה על החוסר

בגרות שלך... אני ישאר בשלי.... אני פשוט אוהב לראות אנשים מבוגרים שמתנהגים בערך כמו הילדים שלי, ודרך אגב, אני לא בן 15, אני בן 14.5, תודה על הצמיחה שהבאת לי!

למעלה