שאלה

alon1118

New member
שאלה

שלום אשמח לתשובות שלכם:)
א. אם מישהי מחקה אותי מהפייס ואנו רק חברים לא פיתחנו שיחות כלשהם ,ולי זה היה תמוה המחיקה ופניתי אליה בהודעה מה קרה שמחקת ,מה זה מביע עלי כאדם לדעתכם?
תודה

Shamy

New member
בעייני זה מצביע על בן אדם יסודי

ומכאן זה מתחלק לשתי נישות :

1.יש אנשים כמוני שיחשבו אוקיי כנראה שהבן אדם הזה באמת רוצה להבין למה אני מחקתי אותו ובזה זה מסתיים ואני אשמח להסביר לו כדי שלא יחזור על הטעויות האלה עם בחורה אחרת

2.כאלה שיחשבו שזה מעין קריאה נואשת ל...בבקשה תחזירי אותי אני מוכן לעשות הכל כדי שתחזרי לדבר איתי

כל עוד אתה לא מציק מעבר להודעה אחת ששואל למה מחקת ,מקבל תשובה ובזה מסיים את הספור זה בסדר . אם תתחיל לשלוח הרבה הודעות למה מחקת ותנסה לשכנע אותה להחזיר אותך , זה כבר קריפי ומציק ומהווה מטרד ואפילו גובל בסייבר בולינג לדעתי

מקווה שהתשובה עזרה לך (זו רק דעתי יש כאלה שיחשבו אחרת)

alon1118

New member
היי

מנסה להבין התנהגויות בפרט של נשים ! אם בחורה לא מגיבה לאיחולי חג שמח למרות שנראה בווטאספ שהיא ,לשחק אותה נפגע ולא לעשות לייקים או להיות אדיש כלפיה או להמשיך לשלוח לה חג שמח בחגים?
זה נראה לדעתי לא הכי לשלוח למישהו חג שמח אם הוא היה רוצה היה מגיב נכון?
ב. אין מצב שאני אשכנע אם היא חשובה אני שואל למה עד כה הן לא הגיבו אז גו נקסט!
ג. תגידי שמתי לב לכך לעומת חול למה הישראליות עונות בעקיצות של מילים כאילו או שהאף והפה למעלה יותר מידי או שזה תרבות ,פשוט ממש כשרואים את זה בא לך ממש להקיא על התנהגות כאילו מתגרות ומחפשות שיעקצו אותן לעומת חול ,שוב לא כולם אבל לא מעט !
ד. מפליא גם כשאם אתה עושה טעות ומתנצל לא נוטות לסלוח לעומת חול ,ושוב על דברים כמו הקלדת יתר ולא חלילה פגיעה מילולית
ה.את מסכימה שאם בחורה מעוניינת היא תנסה לשדר זאת בכל דרך ?

תודה

Shamy

New member
אני לא בקיאה במה הולך בחול

אני רק יודעת מה הולך בחצר האחורית שלי בישראל... ולא אם מישהי לא מגיבה אז תמשיך הלאה

alon1118

New member
ואים

אני מציין שנפגעתי גם אם היא רק וירטואלית או ראיתי אותה במציאות והיא איתי ומחקה אותי האם זה נכון לומר שנפגעתי?האמת היו שהיו 3 בגלל מעמדן הן היו יחצניות בכירות אחרת זה לא היה מפריע לי

ravehor

New member
חבר, זה כנראה הזמן להפסיק להקריפ נשים באינטרנט.

Sugar Magnolia

New member
זה מעיד שלך אכפת מאוד ולה לא אכפת בכלל.

תמשיך הלאה. להתעכב על התנהגויות של אנשים שאתה אפילו לא מכיר לא יקדם אותך בחיים.

רואה 6 6

New member
אם הייתי מוחקת מישהו זה בגלל הסיבות הבאות:

1.פוסטים פוגעניים,(פורנו,בדיחות סרות טעם,אמירות לא חברתיות או גזעניות)
2.סתם שם של אדם שאין לי איתו שום דבר ואני עושה "סדר בארונות".
אני די נוטה להאמין שאתה מתאים לסיבה 2.
אז שלחת לה הודעה ועכשיו תשכח ששלחת. זה היה מיותר גם ככה.אל תיפגע אם היא לא תענה.

למעלה