שאלה

שאלה

מעקב זקיקים...
יום 9- 8 ממ
יום 13- 15 ממ
יום 16- בין 18 ל19 ממ
הבנתי מהרופא שהביוץ קרוב... אתמול קיימנו יחסים... האם עד שבת יספיק?
הוא אמר לי שאין צורך לבוא שוב. אלא לקיים יחסים בסופש ולחכות.... או להריון או למחזור.
עכשיו השאלה היא שבגלל שהטווח של הביוץ הוא רחב -בין 19 ממ ל22-23 אז בהנחה שהזקיק גדל בקצת יותר מממ אחד ביום הביוץ יהיה בערך בשבת... בגלל שאיננו רצים לפספס. האם לקיים יחסים עד יום ראשון כולל? במשך כל יום?
כי כנראה שהיום כן יום לא לא בדיוק עוזר לנו... או לפחות לא עזר עד עכשיו.

ועכשיו עוד שאלה חחח
בדכ היה לי מחזור מעל 35 יום. בחישוב פשוט אם אבייץ ביומיים הקרוביפ זה מקצר לי את המחזור. האם זה יכול לקרות פתאום?

אי אפשר לדעת בלי בדיקות דם

יכול להיות שאצלך יש ביוץ מזקיק של 19 ויכול להיות מזקיק של 24... כך שהטווח הוא רחב אבל בוא נגיד בחמישה ימים הקרובים... במידה וזרע תקין תמשיכו לקיים יחסי מין יום כן יום לא במשך חמישה שישה ימים ואז תדעי שזה כיסה את זמן הביוץ....
וזה שזה לא עוזר... אם לא עברה שנה אז את סתם נכנסת לסטטיסטיקה של השגת הריון במשך שנה....
וכן כביכול זה מקצר לך את המחזוריות במספר ימים בודדים...וכל חודש הוא בפני עצמו...
שיהיה בהצלחה....
&nbsp

Mis Anna

New member
לדעתי

תעשו כמובן מה שצריך עד יום שבת כולל וראשון אם יש לך אפשרות או הפניה או אפשרות להוציא הפניה מחר לבצע בדיקות דם להורמונים ולראות אם כבר בייצת או לבצע אולטרסאונד נוסף ביום ראשון לראות אם כבר בייצת.

Kasey

New member
אם אין בעיית זרע

אפשר לקמפר גם כל יום. הבנתי שבהשוואה ליום כן יום לא ייתכן שזה מעלה את הסיכוי במעט - אבל הדעות חלוקות בנושא הזה. גם יום כן יום לא זה סבבה.

למעלה