שאלה

coolel

New member
שאלה

כתבתם מקודם שבכבלים על מחשב שמשתף אינטרנט צריך חייגן. למה? איך יוצרים את החייגן הזה? הרי המחשב מתחבר לאינטרנט עם הפעלתו אז איך אפשר אח"כ לחייג ולמה צריך את זה?

dov98

New member
חייגן

כנס לאתר, ראה כיצד יוצרים חייגן ADSL בWINDOWS . ככה! למה צריך? כדי לתקשר בPPTP .

coolel

New member
ברצינות?

אבל כבלים(חוץ מנטזויזן) זה PPPOE, לא? והחייגן נעשה ממש באותה דרך? גם החיוג עצמו כמו בADSL? user@ISP ???? איזה PASSWORD? אני לא ממש הבנתי איך... חוץ מזה שהמחשב עולה האנטרנט מתחבר אז איך אפשר אח"כ לחייג שוב פעם?

eladts

New member
בשביל כבלים (פרט לנטויז´ן)

לא צריך (בינתיים) חיגן, כי הם משתמשים בחיבור קבוע וקבלת IP דרך DHCP. דב - זה כבר השני היום, אולי כדאי להוסיף הערה במדריך ICS?

coolel

New member
תודה

ההודעה שלי היא בעקבות ההודעה הקודמת בנושא. פשוט לא הבנתי.

dov98

New member
כן צריך , אני אדבר עם

אנטידוט בעניין. אבל לא כדאי עדיין להוסיף עד שנדע מה קורה עם הכבלים, כאשר יהיה נוסיף בפעם אחת. אני לא מאמין שעודד לא עובד על העניין שדברנו בצורה רצינית אפילו שהוא כאן אמר את אשר אמר. אני נותן לזה סיכוי, כי האיש רציני והבין היטב על מה אנחנו מדברים ואת הבעיתיות שבדבר. מלבד זאת הציבור עוד לא אמר את דברו. לכן הכל עדיין פתוח.

eladts

New member
אין דבר יותר קבוע מהזמני

כמה בדיוק עולה כסף הוסיף משפט וחצי למדריך ה-ICS? תעשה CUT & PASTE למה שעניתי לשואל הקודם

coolel

New member
כן או לא?

בלבלתם אותי. לנטויז´ן צריך אני יודע. מה לגבי חברות אחרות(כרגע, לא בעתיד)? לאיפה מחייגים?

eladts

New member
לא מחייגים

אין חיגן בכבלים פרט לנטויז´ן. מספיק ברור?

dov98

New member
כרגע לISP אחרים

דרך כבלים אין צורך בחייגן כי אין להם PPTP .

למעלה