שאלה..

רווית04

New member
שאלה..

בנות , אני שואלת זאת מרוב פחד וחששות דיי מרובים ובדיקות לסרטן לימפומה ולוקמיה.
תוצאות הכדוריות דם הלבנות שלי גבוהות משנת 2001 ואף פעם לא עברתי בירור עד שלאחרונה הם נהיו יותר גבוהות והראמטולוג שלי לא מצא חן בעיניו שהחליט לעשות לי בירור המטולוגי לגמרי.
כי גם הכדוריות דם האדומות חלק יצאו נמוכות יותר מהרגיל.
ברור לי שיש אנמיה ומחסור בויטמינים. התחלתי לקחת בי 12, וחומצה פולית.
עברתי בדיקות מיוחדות כמו לאפ סקור שהגיע באמצע, לא גבוה מדי לא נמוך מדי.
האם יש כאן עוד בנות שהכדוריות דם הלבנות גבוהות מדי?או עברו בירור המטולוגי?
אפילו הוחלט שאני אעשה את הבירור הזה גם בתל השומר.. וכבר קיבלתי תור לחודש הבא לאחר ששלחתי להם את התשובות ורופא הסתכל אמר שיש לזמן אותי.
ממה זה כן יכול להיות?קשור לאנדו'?לבעיות הרפואיות הנוספות?

tuli2210

New member
הי רווית

אולי את תימניה? אצל תימנים יש דבר שכיח של כדורית דם לבנות גבוהות וזה לא עושה להם נזק. אמן וזה פשוט זה....מחכה שתכתבי לי...

רווית04

New member
לא, אני לא תמניה. אני רומניה.

לא ידעתי שאצל התימנים זה קיים ..למדתי משהו חדש.

liats80

New member
כן!!

היי רויתוש,
כן אני זוכרת שגם אצלי היו תוצאות דומות (בבדיקות האחרונות שעשיתי בארץ אני לא בטוחה מתי זה היה בדיוק.
למען האמת אני לא יודעת מה המצב עכשיו.קיבלתי תוצאות עם ספירת כדוריות דם לבנות נמוכות ואדומות גבוהות בעבר (יותר מפעם אחת נדמה לי) אבל הרופא לא התייחס לזה.
זה יכול לנבוע גם מזיהום אפילו קטן (כמובן שזה תלוי בערכים המדוברים).
אני לא בטוחה אם יש קשר לאנדו או לא.
בכל אופן - טוב לבדוק וטוב לברר (בעקבות ההודעה שלך אני מתכוונת להתעקש להסבר מהרופא אם אקבל שוב תוצאה דומה בשבוע הבא).
אני מקווה שהחששות שלך הם לשוא ושהתוצאות נובעות מהמצב הידוע והקיים ושהכל בר טיפול.

תחזיקי מעמד עד הבדיקות. ברור לי שזה מלחיץ
אבל אני מניחה ורוצה להאמין שאם אלו היו תוצאות מאוד מטרידות היו מזמינים אותך קודם ולא מחכים חודש.

ליאת.

רווית04

New member
אני גם כולי תקווה שזה לא משהו חריג במיוחד,

אבל רק השם על ההתחייבות ''המטואונקולוגיה'' מכניס אותך לסרטים, והמזכירה הרפואית התקשרה אליי פעמים ביקשה שאפקסס פעמים את הבדיקות שגם הביא לסרטים בפני עצמם.
אני באמת רוצה להאמין שזה לא משהו רציני לא אצלך ולא אצלי.
אבל זה נראה שלרובנו יש איזה בעיה עם הכדוריות הדם הלבנות, אולי באמת כי האנדו' מפריש חומרי דלקת.
אני מקווה אחרי ההתעקשות שלך שאולי תוכלי להרגיע אותי יותר.

אני כבר 3 שנים

עם כדוריות דם לבנות גבוהות מהנורמה... הרופאה שלי לא מתייחסת לזה...
עכשיו גם עלתה כמות הטסיות..
לדעתי זה הגיוני שזה קשור לאנדו, בגלל שהמחלה יוצרת דלקות פנימיות, ולכן את כמעט תמיד במצב של דלקת... היחידה ששמה לב לזה ושלחה אותי לבדיקות היא הרופאת גסטרו... ברגע שאסיים את הבדיקות אעדכן אותך אם יש ממצאים אחרים שיכולים להצביע על תוצאות כאלו..

זואילי

New member
הי פסי, האם את ממליצה על הגסטרו שלך?

כי לצערו... בארגבל הידוע גמר אצלי את הקריירה שלו...
מחפשת לו תחליף.

אשמח לקבל המלצה.

הי זואילי

אני בהחלט ממליצה עליה! אמנם אני רק בתחילת דרכי איתה, ואמנם היא אינה מתמחה באנדו ממש, אבל היא מכירה טוב מאוד את המחלה...
היא מאוד חביבה וגם מאוד יסודית! היא אמנם הערימה עלי מיליוני בדיקות, אבל עדיף כך מאשר לפספס משהו ולסבול. בפגישה הראשונה איתה הייתי אצלה כמעט חצי שעה, היא תשאלה לעומק, ציינה את כל התלונות והסבירה כל דבר בפירוט.
אני מקווה ששתאים לך מבחינת איזור, שמה מרים ברונשטיין והיא מקבלת בהרצליה במרפאת המומחים.

למעלה