שאלה

נעמה8080

New member
שאלה

לפני כמה ימים אביבה אבידן ובני אלבז רבו. אביבה אמרה לדפנה ארמוני: למה הוא לא אומר שנולד לו ילד לא מזמן ויש לו אישה 8 שנים שהוא חי איתה בבית?! למה הוא לא רוצה גם אותה להביא לפה?! היא התכוונה לבני? למה היא אמרה את זה? זה נכון? מישהו שמע וזוכר? זה קרה ביום שני האחרון.

abigl

New member
נכון. היא אמרה את זה וגם בשישי

בלילה ביטר, יצא המחדר של בני והלך לדבר למצלמה. ביקש למסור שבת-שלום וד"ש מ-בני ל-"ליאת ולילד". נצרף לזה שהוא לא מדבר בכלל על אשתו והיא גם לא באה לבקר אותו. כנראה שאנשים לנכנסים לריאליטי, לא לוקחים בחשבון שקירות הבית הזה הכי שקופים בארץ והכל דולף החוצה.

נעמה8080

New member
אבל בני דתי

כבר הרבה שנים, איך הוא נשוי והביא ילד מאישה אחרת? אני לא מבינה את זה.

נעמה8080

New member
לפי מה שאני יודעת

לגבר אסור! גברים חרדים לא נוגעים ולא מסתכלים על נשים אחרות, רק על נשותיהם. אני באמת בהלם מהסיפור הזה. בן כמה הילד שלו והאם הוא חי עם האמא של הילד, ליאת? היא גם דתיה? בלי שום קשר, זה ברור שבני הוא הזמר הכי טוב בבית הזה, אין לו מתחרים. הפתעת ההיכל.

מיק101

New member
נעמה הנאיבית ברוכה הבאה לעולם האיסורים

של החרדים......הצחקתיני.....

נעמה8080

New member
אנחנו לא מדברים על יוצאים מהכלל

אנחנו מדברים על חרדים שמתנהגים כמו שצריך. גם אצל חילונים יש בגידות, אבל מדברים על אלה שמתנהגים כמו שצריך.

מיק101

New member
את לא ברורה

עברת על חוק או על איסור - אתה יוצא מן הכלל (או סתם עבריין) ולא מדובר רק על בגידות, החרדים עוברים גם על חוקים של הכלל (כולל חילוניים)

נעמה8080

New member
אסור להכליל

בכל מקום יש ויש. יש חרדים ויש חילונים נאמנים (כרגע מדברים על בגידות בלבד).

נעמה8080

New member
לא הבנתי איפה אני מכלילה

אני אומרת שאסור להכליל, כי בכל מקום יכול להיות גם וגם ואם אחד עושה מעשה זה לא אומר שזה שנראה כמוהו עושה את אותו הדבר.

מיק101

New member
את אמרת "יש חילונים ויש דתיים" - זו הכללה

ומה שאת רוצה,זה לדבר על החרדים, אני מבינה....

נעמה8080

New member
לכולם ידוע שבכל מגזר

יש ויש. אבל לא להגיד כולם או רובם וכו'..... בואי נעזוב את זה.... חחחחח מתחיל להיות מבלבל..........

דרך אגב גם החרדים זה לא מיקשה אחת

יש שם הרבה זרמים חסידים. ליטאים ובתוך חצרות החסידים יש גם כמה סוגים סיפור מסובך... הייתי שם

לדעתי חרדים לא היו נכנסים להיכל התהילה בכלל

ואפילו שהוא מקפיד לא להצטלם בשבת בניגוד לאשר מעונה 1 ויורם מעונה 3 חרדים בכלל הם אנטי טלויזיה. ועוד להופיע כמשתתף. זה לא עובר אצל רובם

זו גם דעתי,שאדם מאמין המקפיד על קלה כחמורה

לא היה נכנס לסוג תכנית שכזו.

בעבר הרחוק

היה מותר לגבר לשאת כמה נשים כמו אבותינו אבל לאחר "חרם דרבנו גרשום" מותר רק לחיות עם אישה אחת בלבד כנסי לגוגל

שאלה לרבן מוטי דה חמציצים../images/Emo8.gif

באתי לשאול את השאלה ופתאום ת'בלבלתי לגמרי. מתי ייקרא ילד ממזר??האם זה נכון שבן של אשה רווקה/גרושה ייקרא ממזר וילד לגבר רווק/גרוש לא ייקרא ממזר?? אבל בינינו,ת'בלבלתי לגמרי. אחלה שבוע טוב

למעלה