שאלה

mgirl

New member
שאלה

וכל מי שתתקיף אותי על פתיחת הודעה חדשה, תחטוף
בפרצוף. האהא!! בכל אופן, שאלה, ועוד שאלה. זה... אממ... שתי שאלות? בטוח? טוב. אז שאלה מס´... 4? 9? 2456434? אה, 1. אוקיי. שאלה מס´ 1 היא- מה זה אתיקה?! שאלה מס´... 4? 9? 2456434? אה, 2. אוקיי. שאלה מס´ 2 היא- מה בדיוק עושים בפורום בנות?! וזהו. זה ה-כ-ל!

Black Cat15

New member
טוב.

א. איומים?! מה זה צריך להיות? ב. אתיקה. אם תישארי כאן מספיק זמן, תביני לבד מה זה. ג. מה עושים? ביד. סתם, לא. מדברים על כל מה שאת רוצה. אין נושא מוגדר.

Rotem Lisa

New member
טוב, אני לא אספר שאנחנו עושות.../images/Emo107.gif

חחחח
אוקיי, עכשיו אני אלך לקרוא את השירשור הזה..

mgirl

New member
הממ...

גיליתי שיש כאן הרבה מפורום דוליז. *רצה לעבר היציאה!!!* טוב, מקריאת שרשור השאלות, גיליתי שרוב הבנות כאן *שטחיות* או *סנוביות* או *פשוט פסיכיות*. אבל מה אכפת לי, משעמם לי! יש לי את פורום אי.אר, פנפיקים ואת ג´ן בשביל עומק... למרות שזה די מעצבן שאני הבחורה הדתיה הראשונה בפורום זה. באתי להנהיג שינויים! אה, טוב, ואני אוהבת ששואלים אותי שאלות כי זה מגניב! תשאלו! תשאלו! תשאלווו! תודה.

SkY LiMit15

New member
דבר ראשון,

את לא הדתייה הראשונה בפורום הזה! דבר שני - ע"פ שרשור אחד את לא יכולה לקבוע אם אנחנו שטחיות או סנוביות או פסיכיות... את כאן בדיוק 10 דקות, וכבר את קובעת דבר כזה?!? לא נראה לי... ובנוסף לזה, אם מפריע לך שיש כאן בנות מפורום דוליז, אולי באמת כדאי שתרוצי לעבר היציאה...

mgirl

New member
דבר ראשון,

אם אני לא, אז מי עוד כן?! דבר שני- כשאמרתי שכולן שטחיות, סנוביות, פסיכות, צחקתי. זה חושומור. יו נואו, יש דבר כזה בעולם. דבר שלישי- שוב, כשאמרתי שמפריע לי שיש לי כאן בנות מפורום דוליז, צ-ח-ק-ת-י

SkY LiMit15

New member
....

יעל (צהובה בדם ובנשמה) היא גם דתייה. וכשאמרת שכולן סנוביות, פסיכיות ושות´... זה לא היה נשמע בצחוק ואת לא תרצי לי על חוש הומור, תודה. וכנ"ל על הקטע של בנות מפורום דוליז.

NasTy GirL

New member
יש עוד...../images/Emo108.gif

יש את שוקי, ויש את קסדנרה פוטר למרות שלא ממש מתים עליה פה-למרות שנראה לי שהיא יצאה?, ויש עוד כמה...

charmingirl

New member
כמה שאלות.

איך כבר הגעת למסקנה שאנחנו בנות שטחיות?! פשוט פסיכיות? מאוד לא מקובל עליי המילים האלה. ומדוע את חושבת שאת הבחורה היחידה הדתיה בפורום?

mgirl

New member
אלוקים!

מה, אין לאף אחד פה חושומור?! כתבתי את זה בצחוק. בצחוק, אנשים, בצחוק! ובקשר לדתיה, לא ראיתי שיש עוד, וכולם פה נשמעו לי חילוניות לגמרי. מצטערת שקפצתי למסקנה.

Black Cat15

New member
קודם כל, יש עוד דתיות.

ודבר שלי - לא רק שאנחנו חילוניות, אנחנו גם חולניות. תיזהרי!

mgirl

New member
אבל מי?!

אני רוצה לדעת מי! *ראומה לנצח, ועל תשאלו למה*

למעלה