שאלה

מצב
הנושא נעול.

ita101

New member
שאלה

שאלה
אני עומד לסיים תואר ראשון בניהול וכלכלה. אני רוצה ללמוד ניהול תיקי השקעות האם אפשר ללמוד ולגשת לבחינות לבד (על כמה אני כנראה אקבל פטור)?

ofek10

New member
אפשר אבל זה קצת קשה

שאלה
אני עומד לסיים תואר ראשון בניהול וכלכלה. אני רוצה ללמוד ניהול תיקי השקעות האם אפשר ללמוד ולגשת לבחינות לבד (על כמה אני כנראה אקבל פטור)?
אפשר אבל זה קצת קשה
אפשרי ללמוד לבד לבחינות, אבל לדעתי זה קצת קשה. במיוחד הבחינה של דיני ניירות ערך קשה מאוד ללמידה לבד. בכל מקרה, אתה צריך להשיג חומר רב על הבחינות + תרגולים! רם

itzik4u

New member
חלק מהלימודים יוכרו

שאלה
חלק מהלימודים יוכרו
חלק מהלימודים יוכרו ותמנע מבחינה בהם. אתה יכול לפנות לאחת המיכללות המכשירות למבחני הרשות ולשאול בדיוק מאיזה תקבל פטור.

אתה תקבל פטור בתחומים הבאים :

חלק מהלימודים יוכרו
חלק מהלימודים יוכרו ותמנע מבחינה בהם. אתה יכול לפנות לאחת המיכללות המכשירות למבחני הרשות ולשאול בדיוק מאיזה תקבל פטור.
1. מימון 2. מקרו ומיקרו כלכלה 3. סטטיסטיקה למעשה ישאר לך לעשות 1 דינים ואתיקה מקצועית 2. ניתוח נ"ע 3. נהול תיקים אם תרצה עוד מידע אני פה !

ita101

New member
תודה על התשובות :)

1. מימון 2. מקרו ומיקרו כלכלה 3. סטטיסטיקה למעשה ישאר לך לעשות 1 דינים ואתיקה מקצועית 2. ניתוח נ"ע 3. נהול תיקים אם תרצה עוד מידע אני פה !
אני מעוניין לעשות את הבחינות ההשלמה לניהול תיקים. האם אתם ממליצים על ספרים מסויימים שאיתם אפשר ללמוד למבחנים. יתכן וארצה להיפטר מהקורסים המכינים וארצה באמת ללמוד לבד. תודה

יש ספר של אלדור די טוב

אני מעוניין לעשות את הבחינות ההשלמה לניהול תיקים. האם אתם ממליצים על ספרים מסויימים שאיתם אפשר ללמוד למבחנים. יתכן וארצה להיפטר מהקורסים המכינים וארצה באמת ללמוד לבד. תודה
יש ספר של אלדור די טוב
בגדול יש המון ספרים ... ואם אכן יש לך ראש אנליטי אז ייתכן שהלימוד העצמי יחסוך לך המון כסף . המלצה חמה : לעקוב אחר העיתנות הכלכלית מבחינה בורסה לנסות להבין את ההגיון במחירי מניות . שווה לעקוב אחרי הפורום המקסים. ועד כמה פורומים .... אגב, לגבי אתיקה ודינים יש את הספר של כנרת כחלון שאיתו למדתי והוא דיי טוב ודי ממצה .... רק תשים לב להירשם בזמן כי הבחינה הקרובה היא ביולי/ יוני. ושיהיה

מצב
הנושא נעול.
למעלה