שאלה.

yael3895

New member
שאלה.

אני מנסה למצוא DVD של כל העונה הרביעית של דוקטור הו בארץ, מישהו מכם יודע איפה אפשר לקנות כזה במחיר סביר? בגלל שאין לי מושג מה אני רוצה ליום הולדת שלי, הגעתי למסקנה שזו תהיה המתנה המושלמת, אז... תודה מראש!

yael3895

New member
שמעתי.

אבל קודם כל- אין לי הוט. ראיתי כ-6 פרקים של דוקטור הו מהאינטרנט ואני רוצה לראות אותם באיכות נורמלית. והורדות? אני לא מורידה דברים מהאינטרנט. סיפור ארוך P:

כמה הצעות

לא נראה לי שמוכרים בארץ, אבל תנסי אחד מאלה, לדעתי: תבדקי בכמה ספריות וידיאו, אולי יש להם. אני למשל רואה טורצ'ווד מדיוידים מספריית וידיאו. אגב, לא נראהלי שזה יהיה מתורגם... תנסי באיביי או באמזון. שם בטוח יש, הבעיה היא המשלוח מבריטניה עד כאן. אם אין לםך בעיה עם מחיר המשלוח, ועם זה שתצטרכי לחכות שבועיים, אזה הפתרון הכי טוב. אני קניתי כבר דברים של הדוקטור באיביי =] =] =] במקרה הכי גרוע לכי ל doctor-who13.tk יש שם צפייה ישירה באיכות לא משהו, אבל זה עדיף על כלום.... אני לא מבינה בדברים האלה, אבל אין שום מקבילית בYES לVOD? יש בBBC PRIME, אם יש לכם את זה. מדי פעם הם משדרים ואחרי כל פרק יש רבע שעה של קונפדנטיאל. (פרק מאחורי הקלעים, לכל פרק של דוקטור הו יש קונפדינטיאל.. מראים שם קצת איך עשו את הפרק, קצת מראיינים את השחקנים, הבמאי והכותבים...) נ.ב. חשוב!!!! אם יש איזה משג בפורום שאת לא מבינה, אל תתבישי לשאול =] יש לנו פה כמה מונחים שאנשים חדשים לא מכירים =]

yael3895

New member
תודה, אבל

מה זאת אומרת ספריות וידאו? בלוקבסטר? (מצטערת על הבורות) לא אכפת לי שאין תרגום... המ, אמא שלי לא מרשה לי לקנות באיביי כי... המ, לא יודעת, בכללי היא לא מרשה לי מהאינטרנט. אני לא מתה על צפייה של דברים באינטרנט... לא, אין. יש את Yes Max שזה רק מקליט תכניות, אבל כבר אין לנו את זה כי זה עשה בעיות או משהו. לגבי BBC Prime- אני יודעת, "גיליתי" את זה לפני 3 ימים. המ, בינתיים זה בסדר, תודה רבה :)

Yaki J

New member
../images/Emo45.gif אל תרגישי לא בנוח בגלל מישהו שמרגיש מאד

בנוח עם העובדה שהוא גונב (ודי להתייפיף, הורדות לא חוקיות הן גניבה לכל דבר ופגיעה בזכויות יוצרים ולא משנה ש"כולם עושים את זה") ומגיב באגרסיביות כאילו שכל מי שלא תואם להשקפתו הוא איזה פרמיטיבי. את יכולה לנסות באמזון אנגליה, הם הורידו באופן משמעותי את המחירים של שלושת העונות הראשונות http://www.amazon.co.uk/Doctor-Who-Complete-BBC-Box/dp/B0009AK57Y/ref=sr_1_9?ie=UTF8&s=dvd&qid=1246015475&sr=8-9

אני גם לא בעד הורדות

אני אישית לא מורידה, אבל אני חושבת שזה לגיטימי להוריד סדרה שלא משודרת בארץ ושאין לך שום דרך אחרת להשיג... לדעתי הורדה של פרקים בנסיבות כאלה שונה לגמרי מהורדה של שירים שיכולת בקלות לקנות בטאור רקורדס.... **כן, הכוונה בספריית וידיאו היא חנויות כמו בלוקבאסטר... זה לא בורות... פשוט בארץ יש כמעט רק ספריות וידיאו שלהם. את יכולה לנסות לפנות לCNV (חנות קומיקס. הם מביאים חוברות של דוקטור הו, והם אמרו לי שאם יש מישהו רוצה חוברת הוא יכול לפנות אליהם והם יביאו תוך שבוע... אולי, אם הם עובדים עם חברה של קומיקס של הדוקטור, הם אולי יוכלו להביא לך גם את הדיוידי... ליאקי ג': באמת לא הבנתי מתי הגבתי באגרסיביות כאילו שכל מי שלא תואם להשקפתי הוא איזה פרימיטיבי. וחוץ מזה, לא כל מי שמוריד חושב שכל השאר טיפשים.... זה הכללה לא נכונה. אני נגיד צימחונית, אבל אני לא חושבת שכל שאר האנשים הם רוצחים ושונאים חיות--אלא אני מבינה שכל אדם לוקח את ההחלטות שלו. זה שלמישהו יש דעה בנושא מסויים לא אומר שהוא חושב שכל מי שחושב אחרת הוא פרימיטיבי.

Yaki J

New member
ברגע שכותבים למישהי "שמעת על VOD או הורדות?"

בפליאה כאילו איזה פרמיטיבית טיפשה היא, ולא לוקחים בחשבון שייתכן והיא מעדיפה (באופן מדהים שלא יעלה על הדעת כנראה) לקנות את הDVD, זה אגרסיבי. למה אי אפשר להעלות על הדעת שמישהו ירצה לקנות את הסדרה? אני לא מבין את זה. הרי מי שאוהב את הסדרה למה שלא יהיה מוכן להשקיע כסף ולגמול לשחקנים והיוצרים על כל העבודה הקשה שלהם? אני לא אתחסד ואגיד שאנשים לא מורידים, אבל לפחות לא צריך לעשות מזה אידאולוגיה מסובכת - מדובר בגניבה. הרי אותם אנשים לא היו נכנסים לחנות ורצים החוצה עם הDVD של הסדרה כי זה גניבה, אבל לעשות את זה בחשכת ביתיהם אין להם בעיה. מי שמוריד כדאי לו לפחות להצניע את זה, גניבה זה לא משהו להתגאות בו.

בבקשה תנסה גם לקרוא את מה שאני כותבת

תקשיב, את ההודעה "שמעת על VOD", לא אני כתבתי.. תסתכל בכינוי שליד ההודעה. כבר אמרתי לך שאני לא מורידה. לא הורדתי ואני לא מתכוונת להוריד. ניסיתי לעזור לה, וכתבתי את כל האפשרויות שהצלחתי לחשוב עליהן. אני אגיד שוב. אני לא מורידה. יש לי הוט ואי לא צריכה להוריד. אי מצטערת אם מישהו עצבן אותך, אבל אל תוציא עלי את העצבים שיש לך על מורידים לא חוקיים, בעיקר בגלל שאני לא כזאת. נ.ב. אני לא מורידה.

שלא לדבר על זה שמראש לא הצעתי הורדות

כתוב למעלה "אין לדבר על הורדות לא חוקיות על גבי הפורום" וכיבדתי את זה. אל תוציא עלי עצבים. ניסיתי לעזור

TheSegal

New member
../images/Emo45.gifאתר sendit (אני חושבת שכך קוראים לו)

מידי פעם יש שם מבצעים 15 פאונד לעונה או משהו כזה... עובדי האתר מתנהגים לעתים בצורה אנטישמית (בזמן עופרת יצוקה לא עשו משלוחים לישראל מסיבות פוליטיות) אבל בכל מקרה יש עוד הרבה אתרים אמינים שיכולים לעשות משלוחים לישראל. לי אישית יש סרטי BBC בבית שאני מזמינה מחו"ל והיו עוד נטויה

למעלה