שאלה

word of silence

New member
שאלה

היי! אני בת 20 וסובלת כמה שנים מ- OCD. בעבר הייתי מטופלת ע"י פסיכולוגית ופסיכאטרית בטיפול קוגניטיבי התנהגותי. כיום אני עדיין לוקחת תרופות (שלא עובדות לצערי) ואני בטיפול פסיכולוגי אך הוא איננו ממוקד ל-OCD. בחודשים האחרונים המצב החמיר ואני מתקשה מאוד לתפקד. אני מתוסכלת, מדוכאת ומותשת מהמצב ומרגישה שאני יוצאת מדעתי. אני מעוניינת להתחיל טיפול קוגניטיבי התנהגותי שעזר לי בעבר, בתקווה להיפטר מההפרעה הזאת. רציתי לשאול אם יש למישהו המלצות על מטפלים באיזור השרון (כפר סבא, הוד השרון, רעננה). אני חדשה באיזור ולא לא יודעת מאיפה להתחיל לברר על פסיכולוגים. אשמח לקבל המלצות....

אמא11

New member
היי ובוקר טוב

ב"קישורים" של הפורום, מצד שמאל בעמ' זה, ב"אפשרויות טיפול" יש רשימה של פסיכולוגים שהומלצו בעבר ע"י חברי הפורום. רק מהזכרון : זוהר דוד, רות מסר, צופי מרום נמצאים באיזור שציינת. בנוסף, כתבת שאת עדיין לוקחת תרופות והן לא עוזרות. אני חושבת שיש מקום לפנות בהקדם לפסיכיאטרית ולהתיעץ איתה לגבי המצב, אולי דרוש שינוי מינון, אולי דרוש שינוי אחר. חבל לקחת סתם אם זה לא עוזר, בעיקר אם אפשר לקחת מינון או משהו אחר שכן עוזר. את מוזמנת להמשיך לשתף ולהשתתף, בהצלחה ורק טוב תמי

word of silence

New member
תשובה

אני כבר מחליפה, משלבת ומנסה תרופות בערך שנתיים (לא על דעת עצמי כמובן). בחצי שנה האחרונה המצב מאוד החמיר ושום תרופה או מינון עוזרים. רוצה להחליף פסיכאטר לאדם שמתמחה ומנוסה בטיפול בOCD ובמקביל להתחיל טיפול קוגניטיבי התנהגותי. מקווה שמשהו כבר יעזור כי אני יוצאת מדעתי....

אמא11

New member
היי ובוקר טוב שוב../images/Emo24.gif

נשמע שאכן מאד קשה ושאת פועלת בכיוון נכון. אולי תוכלי להתיעץ עם הפסיכולוג/ית שתקבעי איתם לגבי החלפת הפסיכיאטר ולקבל המלצה. האם בא לך לשתף קצת יותר? אנחנו כאן תמי

למעלה