שאלה

TvFrik

New member
שאלה

משהי יודעת באיזה פרק נמצאים עכשיו באוסטרליה כי לפי החישובים של 22 פרקים הפרק האחרון יהיה אצלנו ביום שלישי הבא ולא נראה שהוא כבר שודר באוסטרליה

TvFrik

New member
משהיי ראתה?

איך היה הפרק? סיום ראוי לסדרה או אכזבה כמו כל העונה?

TvFrik

New member
כרגע סיימתי לראות ב- youtube

פרק בינוני ומטה בהחלט לא פרק סיום סדרה. חוץ מהחזרה של מג וגאהבתי את ודי הפרק היה די אכזבה. עוד פעם דרובס בפני פשיטת רגל וכולם מתגייסים לעזור ובדרך נס הם מצליחם בשניה האחרונה. גרייס מוותרת על מרכוס לטובת אינגריד היתה הפעם היחידה מאז הופעתה שאני סימפטי את הדמות של גרייס. הכוחת של מוירה חזרו (לא התגעגתי) אהבתי את הקטע של שרלוט וזנדר מבוגריםומנהלים את דרובס וקילאני, רק לא הבנתי איך שרלוט שהיתה תמיד בלונדינית קיבלה שיער חום פתאום ציון שלי 5

את רוצה להגיד לי ששרלוט מבוגרת?

מה ? איך? כמה שנים עברו? מה זה מבוגרת? בגיל של סטיבי? חחחח עוד משהו הזוי...מה? לא ברור. הגיוני אם היא בת 8 אבל מה? חח ופתאום משום מקום הכוחות של מוירה חזרו? מה היא ספיידרמן או סופרמן שכוחותיה חזרו? חחח די, אני לא יכולה יותר...

TvFrik

New member
הסוף

העשר הדקות האחרונות של הפרק הם היומלדת הראשון של זנדר וסטיבי לוקחת אותו ואת שרלוט לתחנת הרוח ואומרת להם שיום אחד זה יהיה שלהם ואז היא מדמיינת את זנדר ושרלוט מבוגרים (עשרים פלוס) ומקניטים אחד את השני. ואז כל הבנות (ג'ודי, מג,סטיבי,רייגן,גרייס,ג'ז,מוירה,אינגריד) רוכבות לעבר השקיעה

איזה סוף מצוץ מהאצבע, די, די בבקשה די

אני סובלת , לא יכולה יותר חחחחחח ואיך פתאום ג'ודי צצה לה? זהו? תפסו את הפושעים ? מותר לה לצאת מהמחבוא חחחחח די, די...הם באמת השתגעו.

TvFrik

New member
סוף עלוב לעונה עלובה

כל העונה היתה בינונית ומטה אז למה אתם מצפים שהסוף יהיה פתאום טוב

MissPop

New member
אני גם ראיתי

אהבתי.

yafash7

New member
גם אני ראיתי ואהבתי

שמחתי שלפחות פרק הסיום מושקע יחסית לעונה שחונה וגרועה. היה נחמד לסגור מעגל עם ג'ודי ואמא שלה וגם שרלוט שזה באמת הדור הממשיך . כך שלראות את ג'ודי שבתחילת הסדרה היתה ילדה מפונקת, מעצבנת ואנוכית ולאט לאט הפכה מול עינינו לאשה בשלה וכעת עם בטן היה נחמד למרות שזה היה בסוף הפרק. היה סיום טוב עם רמז לבאות... רכיבת הבנות לעבר השקיעה לא חדש בסדרה ובתחילתה היו המון רכיבות כאלה. אולי זה נשמע קיטשי אבל יותר טוב ככה לסיים מאשר סוף הזוי אחר.

MissPop

New member
מאוד אוהבת את ג'ודי וגם

אהבתי שעשו את זנדר ושרלוט מבוגרים, ממש מזכירים את קלייר ואלכס.... לקחו שחקנית שמאוד מאוד דומה לקלייר וזה נחמד, עוד הם יעשו בנות מקלאוד - דור המשך... רק מקווה שיחליפו את התסריטאים עד אז ואולי יחזירו גם את הבת של טס וניק ויראו את כולן מבוגרות... זה יכול להיות אחלה סדרה.

JuSt A d i

New member
אבל זה בעייתי מאוד

שכרגע שרלוט כל כך בלונדינית בגיל שהצבע שיער לא מתחלף ועשו אותה עם שער כהה

אוקי ראיתי את הפרק האחרון עכשיו!

ואני חייבת לומר שלא התאכזבתי זה לא אומר שאהבתי ברמות על זה פשוט אומר שזה לא היה מאכזב. אהבתי את הצילמוים מלמעלה אהבתי אפילו את העלילה. אהבתי ממש את הקטע שסטיבי הראתה לשרלוט ולזאנדר את דרובס וקילארני. בקיצור אני מרוצה מהסיום של הסדרה זהו!

tamar117

New member
גם אני ראיתי עכשיו

מצד אחד אני שמחה שזה נגמר מצד שני וואו עברנו משהו עם הסידרה הזאת.. פרק הסיום באמת היה נחמד יחסית... היה חסר לי אנשים מהעבר..קייט,טס..

לגמרי מסכימה

אני אומרת שאם כבר מסיימים אז להביא את כווולם באמת קייט ודייב היו חסרים וגם טס וניק (אחיין שלהם לא?)

ofer האחת

New member
לא קשור לנושא אבל...

מה זה לעזאזל השם הזה...זאנדר? מאיפה היא הוציאה את השם הזה?

למעלה