שאלה

dorfre

New member
שאלה

אהלן אנשים לפני יומיים התחלתי לשחק FM08, כן נזכרתי קצת מאוחר אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא. אחד המשחקים הכיפים!!! עכשיו יש לי שאלה התחלתי עונה עם מכבי ת"א, בינתיים עברתי איזה קבוצה אירית בסיבוב הראשון במוקדמות של אופ"א וניצחתי את הפועל בדרבי 1-0במחזור הראשון של הליגה, כמו כן 5-0 על סכנין בטוטו ו3-0 על כפר סבא בטוטו. למכבי יש קישור ממש חלש, עם התקציב העלוב שעמד לרשותי הצלחתי למצוא קשר ארגנטינאי בין 30 ששיחק בנבחרת הנוער של ארגנטינה בעברו, שחקן ממש טוב, קניתי אותו בהעברה חופשית והוא דרש שכר בינוני, הוא היה מצויין מול סכנין. עכשיו השאלה שלי היא, הגיע משחק הליגה הראשון מול הפועל ורציתי להרכיב אותו, היה כתוב לי שהוא פסול למשחק, שמתי את העכבר על סימן הפסול והיה כתוב: השחקן לא יכול לשחק, יוכל לשחק במשחק הבא במידה ויספיק להרשם. מה הכוונה? נכנסתי לכל מיני אפשרויות לא ראיתי משהו שאני יכול לעשות. תודה מראש

DrBall20

New member
תרשום אותו איפה שאתה בוחר את ההרכב של הקבוצה

אתה צריך לתת לו מספר.. נראה לי תלחץ F3, ולמטה יהיה כתוב לך "שינוי" ...

dorfre

New member
ללחוץ f3 במסך הסגל של הקבוצה?

אגב....... עוד שאלה למה לא משנה באיזה משחק ובאיזה מגרש (גם באופ"א) כל פעם כתוב "כר הדשא מאד קצר ולכן יהיה צפוף במרכז השדה ולשחקנים יהיה קשה למצוא מרחב" בכל משחקקקקק גם לא עם מכבי גם בספרד זה רושם את זה מה כל האיצטדיונים קטנים?!

DrBall20

New member
לא לא

ללחוץ F3 כדי להיכנס למסך של הסגל.. קיצר כתוב לך במסך של הסגל למטה change.. ושם אתה רושם שחקנים.. ובקשר לגודל של האיצטדיון, לי זה רושם דבר בסגנון רק שהוא שואל אותי לגבי גודל האיצטדיון לעונה הקרבה. ממש לא מופיע לי בכל משחק..

dorfre

New member
סבבה תודה

סוף סוף אלמיידה יוכל לקרוע רשתות בליגת העל.

למעלה