שאלה!

suzidodo1

New member
שאלה!

האם זה נכון שב- 1.7.08 היו חוקים חדשים להגירה לפרווינציות ו בכלל? וצריך למהר להגיש בקשות להגירה לפני התאריך הזה?
 

amirshuval

New member
בהחלט ייתכן שיפורסמו התקנות החדשות

מכוון שאתמול החוק עבר הצבעה ונותר רק אישור סופי של הפרלמנט והסנאט,ואז יש לנו חוק חדש.לגבי החלק השני,לא הייתי אומר שיש טעם למהר מכוון שכל בקשה שהוגשה אחרי פברואר 2008 תטופל על פי החוק החדש.
 

dannyk27

New member
לפרובינציות או בכלל?

לפי הפרסומים התהליך הפרובינציאלי הוא לא חלק מהחוק החדש.
 

amirshuval

New member
זו גם ההבנה שלי

השינוי אמור לגעת רק(לפחות באופן ישיר)במסלול הפדראלי.אנחנו מרחק 2-3 שבועות מהפיכת העניין לרשמי.
 

ברוך 28

New member
דני /אמיר

מה אומר החוק החדש אם הוא כבר עבר וטרם אושר סופית הרי אתם כבר יודעים מה הוא אומר לא? יש אפרות לקבל את הנקודות המרכזיות שלו?
 
החוק אומר, שלשרה יש רשות לקבוע קריטריונים

שקופים וברורים שייאפשרו ל CIC לפרסם רשימה של מקצועות שיקבלו טיפול מהיר ומועדף בקבלת ויזות במסלול עובד מנוסה. לאחר שהחוק יאושר סופית ה CIC יפרסמו תקנות שבהן יפורטו נהלי עבודה חדשים ורשימת מקצועות. כמה זמן ייקח לפרסם את זה? אף אחד לא יודע, בים שזה יפורסם, אנו ניתן כאן לינקים לפרסום עצמו, למאמרי פרשנות שיפורסמו בעיתונות הקנדית, וכמובן תווסף פרשנות אישית שלנו לגבי אופן המימוש. תמצית התקנות תתורגם על ידי אמיר לעברית ותתפרסם כאן.
 

ברוך 28

New member
תודה רבה על התשובה שאלה נוספת בנושא..

האם המקצועות המועדפים הם ברמה של הגירה לכל קנדה או לפי פרובינציות? אני אסביר לדוגמא כיום למשל ידוע לי שבאיזור BC קיים ביקוש לאנשי ביטוח לדוגמא ואילו בטורונטו צריכים מהנדסים שוב לדוגמא. האם זה אומר שכאשר בטופס הגשת הבקשה אני כותב שאני מעוניין להגר לאיזור ששם צריך את המקצוע שלי זה יתן לי העדפה ברורה להגר לשם בגלל ששם יש ביקוש למקצוע שלי ואילו אם אציין שאני מהגר לטורונטו ששם לצורך העניין למשל לא צריך את המקצוע שלי אז זה אומר שבקשתי תתקע? האם אני מבין נכון או שפירשתי זאת בצורה שגויה. במידה וכן תקן אותי בבקשה למען שכל מי שמתעניין יוכל לדעת זאת. דבר נוסף מושבניק לא ענית על שאלתי שנמצאת כעת בעמ' 2 למטה. האם תוכל להתייחס לשאלה שמופיע שם בבקשה. במידה ולא אז תעדכן בבקשה.
 

dannyk27

New member
ומי יודע אם זה יצא לפועל

לפי הפרסומים סטיבן הרבר מתכנן לעשות reshuffle לקבינט שלו ומי יודע אם השר החדש יקדם את החוק.
 
למעלה