שאלה

stoneage

New member
מושבת קוורץ

מושבת קוורץ (או כל מושבה אחרת): בסיס שהוא לעיתים קוורץ נקי ולעיתים בשילוב "סתם" אבן שממנו יוצאים גנרטורים של קוורץ בגדלים שונים כאשר צמיחתם לכיוונים שונים. המושבה נוצרת באופן טבעי במעמקי האדמה ולא ניתן לבנות לבד. כך האבן מתגבשת, הגנרטורים הבודדים בעצם התנתקו ממושבת קוורץ עליה התגבשו במקור. תלוי מה המטרה, לעיתים ניתן להשתמש במספר גנרטורים במקום במושבה. את יכולה לראות תמונה של מושבה באתר שלנו (הפניה בראש הפורום) במחלקת אבנים גולמיות. הגנרטורים בזו שבתמונה קטנים, מקווה להכניס תוך כשבוע תמונה עם גנרטורים גדולים.

איפה אפשר למצוא חנות שמוכרת את

הדבר הזה? ואם לא מוכרים אז אפילו מקום שיש בו את זה לתצוגת יופי או משהו כזה. המטרה שלי היא טיהור אבן בעזרת מושבת קוורץ. עד עכשיו טיהרתי אותן בדרכים אחרות, אני רוצה להכיר עוד דרכים, קראתי את מה שכתוב כמה הודעות מתחת, וגם בפורום מאגיה הזכירו את זה.

stoneage

New member
חנות שמוכרת קוורץ

האמת, שהקוורץ הוא מינרל כה נפוץ שהוא אמור להיות בכל חנות אכנים. אבל אם את רוצה מבחר ממש גדול את מוזמנת אלינו, יש לנו קוורצים מברזיל, הודו, מדגסקר ואולי נשארו קצת מארה"ב. פרטים באתר (לינק בראש הפורום) אם את רחוקה מהמרכז, ספרי לי איפה את ואנסה להפנותך למקום קרוב יותר (למרות שמגיעים אלינו מכל הארץ ואומרים שהיה שווה את הנסיעה והזמן)

stoneage

New member
יש מגוון מושבות קוורץ

באיכויות שונות וממקומות שונים כולל מדגסקר, ברזיל, הודו ונדמה לי שנשארו כמה מארקנסו. חלקן צלולות מאוד , חלקן אטומות וחלקן סמוקי. יש מגוון גדלים, החל ממס ס"מ ועד לעשרות ק"ג. את מוזמנת ליהנות אצלינו !!

ספנק יו הלפי הלפר! אני אגיע ביום

אחרי הבגרות האחרונה שלי, אני מקווה. רק אם אפשר, מה הכתובת..?:)

stoneage

New member
הכתובת

קודם כל, בהצלחה בבגרויות והכתובת... היות וזה לא פורום פרסומי ואני כאן ככותבת הספר ולא כבעלת סטונאייג´, לא כל כך רלוונטי לרשום כאן, אבל את מוזמנת לאתר שלנו (הפנייה בראש הפורום) יש שם כתובת וטלפון. את יכולה להתקשר להסבר מדוייק נשמח לראותך !!

למעלה