שאלה

שאלה

התערבתי עם חבר לכן מאוד חשוב לי לדעת: בשיר "הדפוק הזה" האם כשהוא אומר "הדפוק הזה" הוא מתכוון לעצמו או למישהו אחר? כלומר, האם זה: אני אולי דפוק, אבל עושה לך טוב או ש: מישהו אחר דפוק עושה לך טוב תודה מראש ואף צוואר!
 

ב ר 3

New member
דעתי בעניין

אין כוונה אחת בשירים, ואני לא מדברת על השיר הזה ספציפית. כל אחד צריך לקחת שיר למקום שלו. בכללי השיר מדבר על כמה בחורות אוהבות דפוקים ולא את הבחורים הטובים, ולא את הנחמדים "אני גמד אני נחמד אבל לבד מאוד", סופם של אותם נחמדים הוא לבד. הדפוקים הם אלה שהבנות מחפשות, אלה שלא נותנים להן את כל מה שהן רוצות מיד "את כועסת אז אני נכנע", אלא לא נכנעים ומתווכחים. (אגב אני מסכימה עם הקביעה הזו)
 
ודעתי..

זה נכון שיש משמעויות שונות לשירים.. אבל בשיר הזה ספציפית, כל השיר הוא מדבר בגוף מדבר .. אני.. רציתי.. הייתי.. ככה שה"דפוק הזה" כמובן מתייחס לעצמו. גם ידוע שזמרים ואומנים בכלל כותבים לרוב על אירועים שקרובים אליהם. זאת דעתי ! אבל אפשר לחלוק על זה.. (:) בהצלחה בהתערבות. תודיעו לנו מי ניצח..חחח
 

ב ר 3

New member
הוא מדבר על עצמו..

אבל הוא עצמו לא הדפוק אלא כמו שכתבתי "הגמד והנחמד" ובגלל זה הוא גם לבד.. הדפוק הוא זה שעושה לבחורות טוב, וזה מה שמצטער אותו, שהוא לא דפוק שיכול לעשות להן טוב.
 
למעלה