שאלה

lovelyAnonymus

New member
שאלה

אם בן אדם אומר לכם מלא פעמים את המשפט "אני אוהב/ת אותך", האם המשפט הופך להיות זול יותר? כלומר האם זה משהו שלא כדאי להגיד יותר מדיי פעמים כי אז זה ייהפך למובן מאליו?

homart

New member
האמת שכן...

כאילו זה הכי אחלה לשמוע את זה בעולם, אבל זה משפט שאומרים אותו צריך להתכוון אליו, אסור סתם להגיד אותו, אני גם בכלל לא אוהב שידידים אומרים את זה אחד לשני, למשפט הזה יש משמעות יתרה, לפחות עבורי, ולכן צריך לשמור על כבודו

BloodyRose

New member
../images/Emo203.gif אקסטרים כתבו על זה שיר, לא?

"זה נורא נחמד שאת אומרת שאת אוהבת, אבל הרבה יותר קל להראות את זה" מאוד כייף לשמוע את זה, אבל הרבה יותר כייף להרגיש את זה. כמובן שאם אומרים את זה לעיתים רחוקות (גישה שהאקס נקט בה ולקח לי הרבה זמן להשלים איתה) זה יותר מיוחד ומוערך, ועדיין - אני רוצה לדעת שהוא אוהב, לא בהכרח לשמוע את זה. ולשאלתך - זה כמו כל הנאה אחרת בחיים. אם תאכלי כל יום שוקולד, בשלב מסויים תפסיקי להנות ממנו. אם תאכלי שוקולד פעם בשבוע, את תהני ממנו כל פעם מחדש. המשפט הידוע צריך לבוא בעיתוי המתאים (שיכול להיות גם העיתוי הכי לא צפוי, זה כלל לא משנה), אך ברגע שהוא נאמר יותר מדי פעמים, הוא מפספס את המשמעות. ובגדול - כמו שכבר אמרתי, אני תמיד העדפתי שבן הזוג יראה שהוא אוהב, ולא בהכרח באמצעות מילים.

annafff

New member
תלוי איך אומרים...

אם בכל פעם שאומרים את זה מתכוונים לזה, בשימחה כמה שיותר יותר טוב! גם ידידים, גם משפחה וגם בני זוג. העיקר הוא שמתכוונים לזה באמת

יש בזה משהו.

כמו שכבר אמרו כאן לפניי- כיף לשמוע את המשפט הזה,לא משנה מתי,אבל ברגע שהוא חוזר על עצמו פעם אחרי פעם,הוא די מאבד את הטעם. זה מקבל את התחושה שהוא נאמר לא ברצינות מלאה,אלא מתוך הרגל,כמו שאנחנו רגילים להגיד "סליחה" אבל לא תמיד מתכוונים לזה,אלא אומרים מתוך נימוס. חשוב להגיד את המשפט הזה,הוא אומר המון,ונותן תחושה טובה,אבל לצד כל זה,צריך גם להוכיח אותו. מילים זה לא תמיד מספיק,צריך להוכיח אותן במעשים.

למעלה