שאלה READ ONLY

danoneee

New member
שאלה READ ONLY

כאשר אני מעתיק למחשב קבצים מדיסק צרוב המחשב כותב שהם READ ONLY ן WRITE PROTECTED איך משנים זאת תודה מראש

noam01234

New member
לחצן ימני על הקובץ ובחר במאפיינים

נקה שם את תיבת הסימון "קריאה בלבד"

danoneee

New member
תודה נועם........אבל

אני צריך לעשות זאת ל כ 1000 קבצים שנמצאים על הדיסק והועברו למחשב ? יש דרך למנוע את זה בעתיד בצריבה ?

tzimi

New member
תשים את כל הקבצים בתיקייה../images/Emo108.gif

אחת ותלך למאפיינים של התיקייה שם תוציא את הסימון מהקריאה בלבד (יכול להיות שתצטרך לסמן, לאשר, ואז להסיר את הסימון) הוא ישאל אותך אם להכיל את ההגדרות על כל תיקיות וקבצי המשנה שבתיקייה ותגיד לו שכן...

noam01234

New member
>>>>

תוכל לבחור את כל הקבצים ואז לללחוץ על המקש הימני וכו´ בחלונות 98 (עד כמה שאני זוכר) תצטרך לעבור ספריה ספריה ולבצע זאת בחלונות XP/2000 הוא גם עושה לתתי ספריות תוכל להוריד Windows Commander ולשנות דרכו את התכונות של הקבצים. אפשר גם עם פקודת attrib של DOS אי אפשר לגרום לכך שהקבצים לא יהיו בקריאה בלבד כי ה CD עצמו הוא לקריאה בלבד

duke4you

New member
מאפייני תיקייה תופסים

הקבצים נמצאים תחת תיקייה נכון? אז תוריד את כל הוי וזה אמור לתפוס על כל הקבצים שמתחתיו. כלומר קודם כל תחיל את המאפיין על התיקייה ואח"כ תסיר אותו הוא כבר ישאל האם אתה רוצה להחיל את ההגדרות החדשות על כל התיקיות והקבצים שמתחתיו

tzimi

New member
דרך אגב../images/Emo108.gif

רק אצלי כשאני צורב דיסקים אז כל הקבצים הופכים לקריאה בלבד??? יש דרך לשנות את זה??? תודה

למעלה