שאלה....

GALI02

New member
...

קשה לי שלא להסכים איתך. אני בהחלט חושבת שבגידה לא מוכרחה להיות משהו פיזי. אבל אם זה כך הרי שגם מחשבות הן סוג של בגידה,לא?!

Mוניk

New member
נכון מאודGALI02

וזה כי אם אוהבים רק אחד אז לא חושבים על אחר גם לא וירטואלית למרות שיש בזה משיכה זה די מפחיד אותי לפחות אני לא הייתי רוצה שבן הזוג שלי ינהל רומן וירטואלי וגם הוא בטוח שלא יהיה מרוצה אילו אני יעשה זאת חחח (הוא יחנוק אותי) GALI02

בשבילי בגידה היא מגע פיזי בסתר..

הרעפת כתיבת אהבה, או התבוננות במצלמה אחד בשני, ברגע שזה נחשף לבן\ת הזוג ומוסכם זו לא בגידה, אז נכון אהבה זו מילה מאוד מאוד כוללנית וכבדה
אני יכולה לומר בפה מלא אחרי שש וחצי שנים שאני אוהבת את ההונגרי שלי ואף אחד לא יכול להכנס לנעליו לעולם! ומצד שני לכולנו יש עיניים אוזנים ואת חוש הפיתויי, השאלה לאן אנחנו לוקחים אותו, ומה אנו מסתרים, בגידה זו הסתרה ואני מעולם ולעולם לא אסתיר ולו דבר קטן מבן זוגי, ואם משהו ממה שאספר לא ימצא חן בעיניו אחדול, כי הוא היקר ללבי בראש ובראשונה. אבל נכון זו מערכת יחסים שונה מהרגיל זה ידוע לי וזה מזלי, מצאתי לי אירופאי מיוחד, וחייבת להתודאות ההונגרים זה משהו מיוחד לא מהעולם הזה. שבוע טוב לכולם

חן (*_*)

New member
ליידי, סתם הרהור ושאלה.............

איך את היית חשה ומגיבה, לו היה המצב הפוך, לו היית מגלה שבעלך האהוב, מנהל רומן לוהט אך וירטואלי עם אישה? ככל שאני חושבת על כך, גם אם זה לא נראה לי קודם כבגידה ממש, לו הייתי יודעת שבעלי מנהל יחסי אהבה וירטואלית עם אישה אחרת, יש לי הרושם שלא הייתי מצליחה לעבור על כך לסדר היום, לחייך ולהגיד לו-לבריאות. סתם, נקודה למחשבה

חנוש יקירתי ומי אמר שזה לא קרה...

נהפוכו צפיתי לא אחת מהצד בהתנהלות סייבר שלו עם מישהי על הנט, ולא כעסתי כלל, פרגנתי ושוב פרגנתי ושוב.. זה לא היה סוד, זה כל העניין דברים ששומרים בסתר יש להם סיבה, אבל אצלנו אין סודות.. הייתי מרחיבה את השיחה ואפילו רומזת ואומרת שאם יקרה מצב שנרצה לצרף מישהו\היא.. אז זה עם שנינו יחד.. סוטה פתוח ליברלי אבל זה אנחנו זוג שונה מהרגיל.

mr_lonely

New member
אני חושב שזה שונה מזוג לזוג !

זה שונה בסביבה , באקלים החברתי ! תלוי איך בני הזוג חיים בינהם ומה טיב האהבה בינהם... אם היינו חיים באיראן היו סוקלים את כולנו בכיכר המרכזית...נכון ? ואם היינו בשוודיה...היו אומרים שאנחנו שמרנים.... לדעתי , אין תשובה חד-ערכית לשאלתך !

תשובה..

עצם העובדה שרוב אלו שמעורבים בצורה זו או אחרת באהבה וירטואלית מסתירים אותה מבן/בת הזוג אומרת הכל! לדעתי, קשר נפשי עמוק עם מישהו אחר מהווה בגידה יותר מסטוץ חד פעמי מזדמן...אבל זו רק דעתי! דרך אגב, אני חדש פה ומקווה להשתלב...

טאKילה

New member
מלאך מחפש פרח ברוך בואך../images/Emo140.gif

עושה רושם שהשתלבת..
הפורום חדש חלק מהכותבים כאן גם הם חדשים, חלקם מוכרים לי יותר מפורומים אחרים, כולם יחד נלמד להשתלב במקום החדש הזה..
[אתה מוזמן לבקר גם בפורומים הנוספים-שיחות אל תוך הלילה-ו ארוטיקה באהבה-] המשך יום נפלא..

מנסיון אישי, מסכימה בהחלט...

אם אפשר לספר לבן הזוג על הקשר הוורטואלי, כנראה שאין בו קטע רגשי/מיני. ברגע ששומרים על זה אצלנו, יש כאן סוג של בגידה ואפילו אם לא נפגשו...

למעלה