שאלה

פרפר15

New member
שאלה../images/Emo7.gif

ווסטלייף מיתפרקים
כי אמרו לי היום אז החלטתי לישאול פה

MiSs DiNaMiTt

New member
ברווור שלא!!!!!!!!!!

היום האלבום החדיש שלהם יצא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חס וחסה שלא יתפרקו לעולם!!!!!!!!!!

IrIsH BaBe

New member
תראי לי מי אמר לך את זהה../images/Emo46.gif

אני אפוצץ אותו מכות!!!!!!!!!!!!!!

rachelMcfadden

New member
אוי ואבוי

אם הם מתפרקים או אם ממציאים שמועות שהם מתפרקים!!!! אני אמות!!!

little bry

New member
שאאאאאאלוםםםםםםםם

אני מכירה אותך מפורום אורלנדו :) אל תדאגי ווסטלייף לאאאא מתפרקים חס וחלילההה היום יוצא הדיסק החדש שלהם!!! TOURNATOUND יפייייי חחחחחחחחח אל תדאגי! מואההההה! לילה טוב כולםםם בעעעעעע אני מתה מעייפות... חפחפחפ

EdEn and NiCkY

New member
אה אולי היא חשבה ככה בגלל

שהם אמרו שאם הדיסק הזה לא יצלח להם הם יתבאסו ולא ממש היה להם חשק להמשיך משהו כזה אבל לפי מה שאנחנו רואים בלי עין הרע טפו טפו טפו|טפו| הם מצלחים ביינתים והם תמיד היו הווסטלייף שלנו!

פרפר15

New member
אהל יש כתבה במעריב לנוער../images/Emo26.gif

ורשום "ווסטלייף AND "חברה שלי אמרה לי

yehudit b

New member
נכון, זאת בעיה-

מעריב לנוער כל הזמן כותבים שזה הסוף של ווסטלייף (בערך לפני שנה יצאה כתבה דומה, אבל נעזוב את זה) אל תשימי לב לזה- אנחנו נראה עוד מי מתפרק!!!! כבר שלחנו להם מלא מכתבים, מקווה שיתייחסו

little bry

New member
גרררררר מעריב החארות לא התייחסו בכל

ל למכתבים ששלחנו להם! הם בכלל לא שמו את התגובות שלנו בעיתון החדש! קיבלתי אותו היום, וחוץ מזה, במדור הזה של 100 FM היה כתוב שם שבריאן יצא עם קארי רק בגלל שיש לה חזה גדול!!!! גרררררררררררררררררררררררררררררררר איזה טיפשיםםםםםםם זה בכלל היה בתוכנית הזאתתתת שקארי הייתה שם, והוא לא אמר את זה ככה! בעעעעעע מיפגרים חחחחח הוא אמר את זה בצחוק, ואז הוא התחיל להגיד כמה נפלאה, מתוקה תומכת... והוא אמר שהחברות הקודמות שלו נראו כמו בנים חחחחחח לא עם חזה קטן! בעבעבע טיפשים... ויהודיתתתתת - U GO GIRL!!!! אלק מתפרקים... פחחחחחח וקר ליייייייי גרררררררררר

FreakyGirl

New member
זה לוקח זמן

את לא יכולה לצפות שתוך שבוע הם יספיקו לקרוא את כל המכתבים שקבלו ולהתייחס לכולם אחד אחד. תני לזה קצת זמן

EdEn and NiCkY

New member
שלחתם להם לאיימל!?

כי לפי מה שאני זוכתר שלחתם להם פעם אחת לאיימל ולהודעות לאיימל לא נראה לי שהם רושמים בעיתון

למעלה