שאלה

sigaliot

New member
שאלה../images/Emo35.gif

היי נעים מאוד... אני נמצאת בהריון בשבוע 25 והתגלתה לי דלקת לא רצינית במערכת השתן. אז לפני שאני רצה לקבל מרשם לאנטיביוטיקה , מה אפשר עוד לעשות בדרך הטבעית? אני לא סובלת מצריבות אלא רק מדקירות בבטן התחתונה....אמא שלי נתנה לי לשתות עלי סירפד חלוטים במים רותחים , זה יעיל? מה לגבי מיץ חמוציות?

בובי

New member
מיץ חמוציות מצוין כמובן ללא סוכר

ואפשר לאכול גם אבטיחים שגם הם מקררים רפואה שלמה

avorly

New member
טיפול בדלקת בדרכי השתן

אז קודם כל - אמא שלך צודקת, ועשתה טוב. ניתן להוסיף: 1. מיץ חמוציות, או כדורי חצמוציות. 2. מים שהורתחה בהם פטרוזיליה - לשתות ולעשות שטיפות. 3. סלרי - לאכול, לשתות. 4. ויטמין C - לחיזוק המעכרכת החיסונית. 5. תה מעלי אוכמניות. 6. אכילת אבטיח. בהצלחה, ומקווה שעזרתי. בברכת רק בריאות, אורלי

sigaliot

New member
האם יש סיכוי להחלמה מלאה

ללא אנטיביוטיקה או שאני משלה את עצמי ובמוקדם או במאוחר אאלץ לפגוש את הרופא לקבלת מרשם?

yoelnd

New member
אחלמה מהירה

ניתן לצאת ללא האנטי. בתוספת פריביוטיקה, חמוציות ואמצעים היגניים גבוהים יותר, אופציה נוספת בהומאופטיה: "זבוב ספרדי" - צנטריס יעיל ומהיר ותוך יום ביי לבעיות! רק בריאות!

sigaliot

New member
מה זה "זבוב ספרדי"?

חוץ מזה להזכירך אני בהריון ופוחדת לקחת כל מיני תרופות טבעיות שלא ידוע מה השפעתן במצבי...

yoelnd

New member
אין בעיה

לא קיימת שום בעיה עם הומאופטיה והריון וההיפך הוא הנכון!!!! כנ"ל לגבי פרביוטיקה!!! זבוב ספרדי שם של תרופה המאופטית העובדת על דלקות וזיהום בדרכי השתן. רק בריאות והמון מזל טוף!

sigaliot

New member
אני מקווה שהשם לא משקף את התכולה

יש לך מושג מה מרכיבי התרופה?

yoelnd

New member
זבוב ספרדי כתוש וטעים!!!

כן על אמת!!!! את לא מרגישה כנפיים, וכד´. החומר מדולל ברמה גבוה מאוד שכמעט אין חומר. (עיקרון ההומאופטיה).

sigaliot

New member
מה??????

אבל אני בכלל צמחונית אז זה ממש לא בא בחשבון....אמא´לה....זבוב כתוש...

ומה יש באבטיח?

(שמעתי פעם ממישהו שלאבטיח אין יותר מדי תכונות מלבד סוכר ומיים.) איך תורם האבטיח לדלקת?

../images/Emo173.gif

וכמובן להקפיד על הגיינה יותר קפדנית של המקום (מגבונים לחים זאת גם אופציה יעילה) ואפשר גם להוסיף למה שכבר נאמר פה שטיפות האיבר בקומפרסים, עם חליטת תה. בהצלחה.

עוד המלצה

א) אפשר לעשות שטיפות עם חומץ תפוחים. זה מעלה חומציות של אזור וכך מחסל בקטריות ב) ישנם שני צמחים - חמוציות ובוכו שמטפלים בדלקות אלו ביעילות גבוה דעה אישית - היתי נזהר עם סרפד בזמן הריון מכוון שזה צמח שטבעו - YANG לפי רפואה סינית. בהריון צריכים להיזהר עם צמחים כאלו

למעלה