שאלה

שאלה ../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif../images/Emo206.gif

היי, שאלה חשובה כי אני כנראה יוצאת לטייל מחר ורק צריכה לבחור מקום... רציתי לשאול, כי כבר הרבה זמן אני רוצה לבקר במדרחוב שבו נמצאים אמנים שמציגים את העבודות שלהם [מפני שגם אני בעצמי אמנית] ומעוניינת לראות עבודות של אחרים. שמעתי שיש מדרחוב כזה בזכרון יעקב. הייתי שם לפני זמן מה ולא ממש היו אמנים ברחוב. חשבתי אולי זה לא היה היום הנכון, או שאני לא ברחוב הנכון? כי שמעתי שזה במקום אחר בזכרון יעקב, אני כבר לא יודעת... בכל מקרה, אשמח מאודדדד לפרטים בנוגע למדרחוב שבו אמנים מציגים . בגלל שעכשיו פסח, ושמעתי שבמדרחוב בזכרון יעקב האמנים מציגים רק בשבת? האם נכון? האם יש סיכוי שבגלל שעכשיו פסח יציגו גם מחר או בימים אחרים? אשמח לתשובות. תודה! חג שמח

kdr

New member
זכרון

היום ביקרנו שם. המדרחוב אכן פעיל, כלומר יש מחסומים לרכב ואפשר ללכת על הכביש. לומר שהיו שם אמנים ? היו צמד תמהונים, אחד עם כובע וייטנמי והשני סתם, ניסו לתלות שרשראות (תוצרת עצמית ?) על מתקן, זה היה כבר בסביבות 13:00. הייתה תזמורת נוער שניגנו מקסים. דוכנים של פרי סחוט. החנויות הרגילות ומסעדות בשפע. לא התרשמתי מייצוג מיוחד של אמנים, ביקרנו בחצרות בחנויות הקבועות. את האטרקציה תפסו ילדים בשני מקומות, שניים מכרו מיץ תפוזים ב-5 ש"ח והתפשרו על 3 כוסות ב-10, שניים אחרים מכרו שסק בשקית ניילון ב-10 ש"ח והסכימו לקבל גם 5. היה צפוף, המשטרה לא ריחמה וחילקה דו"חות לחונים על המדרכות (מגיע להם), מזג האויר היה נהדר. ניסינו להתקרב ללא הצלחה לרמת הנדיב, שוטר שהוצב בכניסה סימן להמשיך. נסי לתאם עם HAYABEE מפורום דוכנים או עם מירב קעקועים, הן מהמארגנות של אירועי דוכנים. בהצלחה.

למעלה