שאלה שמטרידה אותי זמן רב

• פותח הנושא maec
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

maec

New member
שאלה שמטרידה אותי זמן רב

שאלה שמטרידה אותי זמן רב
אז נכון שזה לא הפורום המתאים, אבל לא מצאתי פורום מתאים יותר. והשאלה: ראיתי על המון מכוניות מדבקות שכתוב עליהן בצבע אדום את הספרה 5, צמוד לה את הספרה 7 יותר גדולה ואת הספרה 9 יותר גדולה. מה זה אומר? תודה

reshef

New member
עזר לשמירת מרחק בין מכוניות..

שאלה שמטרידה אותי זמן רב
אז נכון שזה לא הפורום המתאים, אבל לא מצאתי פורום מתאים יותר. והשאלה: ראיתי על המון מכוניות מדבקות שכתוב עליהן בצבע אדום את הספרה 5, צמוד לה את הספרה 7 יותר גדולה ואת הספרה 9 יותר גדולה. מה זה אומר? תודה
עזר לשמירת מרחק בין מכוניות..
זה המצאה של קבוצת יזמים צעירים מישראל שזכתה בתחרות בינלאומית לפני כמה שנים..

Neta558

New member
אני מניחה ש...

אבל למה יש גדלים שונים
איך זה עוזר?
אני מניחה ש...
אם הספרות הן בגודל שונה, הן מראות לך כמה אתה קרוב למכונית שלפניך. הרי אם אתה רואה את הספרה הקטנה ביותר, אתה קרוב יותר מאשר כשאתה רואה רק את הספרה הגדולה ביותר. בטח יש אומדן לפי הספרה שאתה רואה... נשמע קצת יותר בטוח משיטת ה21-22-23 שהונהגה פעם בחורפים... או המדבקה הקטנטנות של "שמור מרחק" שאם אתה מתקרב מספיק כדי לקרוא אותה, אתה מרחק כמה שניות מהתנגשות ברכב עליו היא מודבקת...

fireman

New member
כל מה שרציתם לדעת על 579

שאלה שמטרידה אותי זמן רב
כל מה שרציתם לדעת על 579
שלוש ספרות המודבקות בחלקו האחורי של הרכב. מדובר בפטנט לשמירת מרחק שפותח ע"י מספר צעירים מהנגב שזכה בפרסים בינלאומיים ונרשם כפטנט בלעדי. אותה קבוצה קיבלה את חסותה של חברת אגיס לייצור אותן מדבקות (אם תשימו לב על רובן מופיע הלוגו של חברת "אגיס") ובכן מה הפטנט אומר במדבקה 3 ספרות 5 קטנה, 7 בינונית, 9 גדולה ככל שהמרחק בין הרכבים הוא גדול יותר ניתן לראות פחות סימנים כמו המספרים הללו על הרכב. הספרה 5 מסמלת מהירות 50 קמ"ש הספרה 7 מסמלת מהירות 70 קמ"ש הספרה 9 מסמלת מהירות 90 קמ"ש נניח ואתם נוסעים 50 קמ"ש ועל הרכב שמלפניכם מודבקת המדבקה הזאת ואתם מצליחים לראות את הספרה 5 בבירור ז"א שאתם קרובים מידי נניח ואם נוסעים בכביש מהיר שבו המהירות המותרת היא 90 קמ"ש מרחק הבלימה שלכם ארוך יותר ולכן עליכן לשמור על מרחק רב יותר אם במהירות 90 קמ"ש אתם רואים את הספרה 9 בבירור ז"א שאתם קרובים מידי לרכב שנוסע לפניכם במהירות של 90 קמ"ש אותו דבר לגבי 70 קמ"ש והספרה 7. לדעתי המצאה גאונית

מצב
הנושא נעול.
למעלה