שאלה של תיזמון...

שאלה של תיזמון...

באיזה שעה משעות היממה (או חלק מהיממה, יותר נכון) אתם מעדיפים לעשות סקס? הפנטזיה שלי דומה למה שפרדיננד רשם עליו ועל אישתו...(ז"א, אמצע הלילה).

תשובה של תזמון../images/Emo8.gif

אני מעדיפה לעשות , מתי שהחרמנות מגיעה..... וכמו שאת יודעת קוקי יקרה, לחרמנות אין שעות
חוקרת

וזה רק מצדיק את מה שאמרתי../images/Emo8.gif

כשהחרמנות שם, אז רוצים לעשות, בבוקר, צהריים , ערב, לילה, אין גבול, אך להתעורר בבוקר ככה, זה מהנה, וכשיש מישהו ליידך כזה קורה, אז זה מענג.

היי קוקי! האמת שלי ממש אין העדפות

כמו שהחוקרת(אחלה חלומות דרך אגב..
)זה מגיע כשיש חרמנות ובגלל בכל שעה אני אהיה מוכן שינצלו אותי מינית.... אבל אם אני אסתכל בקטע של הביצועים,אז לא כדאי אחרי ארוחת צהריים גדולה-גם עייפים וגם u know...

האמת שזה היה חלום בסגנון ג´יימס

בונד...ומי אשמה?!? את!!!! אם לא היית מדברת עליו כ"כ הרבה אתמול אולי הייתי מתעורר עם יותר מזקפת בוקר.... אוקצור,את חייבת לי חלום אירוטי.....

אני??????????

סליחה? אם היית חכם, היית מכניס אותי לחלום, בתור העוזרת של ג´יימס שמפתה אותך....

חחחחחח-האמת שהיה קטע שהיה...

אמור להיות מיני.... אני זוכר שבסוף החלום באתי עם בחורה הביתה(בחורה שבאמת קיימת במציאות ובאמת היא ואני במציאות..u know... מוקטעה...להרעיד....) ואז בדיוק כשנכנסו הביתה ואמרתי לה :"טוב שאין אף אחד בבית" , קלטתי שאחותי בבית(בעיה שקיימת גם במציאות....
) ואז קיבלתי ביאוס רצח והתעוררתי....רק עם morning woods.... נ.ב-את זוכרת איך קוראים להוא עם התלתלים והנעלי בוקרים מפרפר נחמד?

אז זה לקוח מתוך המציאות,

מממממממ אתה יודע בשביל לחלום משהו יותר מעניין, תחשוב כל היום על משהו מסויים, תכניס אותו לתודעה שלך, ואז אתה תחלום על זה בלילה.

סבלנות.....

אני חושב.... זה אמור להיות משהו בסגנון של אשת האשכוליות.......?או שאת מרשה לדמיוני להשתולל..?

ועוד משהו.קרה לך פעם שאת היית

מודעת לזה שאת חולמת,ואז את בעצם שולטת בו? לי זה קרה כמה פעמים....וואו ,איזה שחיתות הלכה שם...

למעלה