שאלה של מתחיל..

LoveMyLife

New member
שאלה של מתחיל..

היי, קניתי מחשב נייד (lenovo n200 3000) ועכשיו אני שם לב שהוא פולט מצדו השמאלי חום. כמו רוח כזאת מאוד חמה.. האם זה בסדר?

ali052

New member
בפרט בימים אלו = זה בסדר....אבל למען הבטיחות

הורד\י תוכנת בדיקה לטמפרטורה של המחשב.

יאיר B

New member
כל המחשבים פולטים חום מהאגזוז שלהם.

לזה הוא נועד - להוציא את החום החוצה מתוך המחשב. זה של ה-N200 נמצא בצד שמאל. השאלה היא אם המאורר עובד כל הזמן או רק מדי פעם (כמו שצריך להיות). אגב, המאוור של הדגם הזה חולה בהיפראקטיביות קלה...

LoveMyLife

New member
לא תמיד נפלט החום

אבל הוא די מטריד אותי, כי אני לא זוכר שבהתחלה נפלט חום.. או שסתם לא שמתי לב.. גם אחרי שאני מכבה אותו ומדליק מחדש, יש כמה דקות שהוא לא מוציא חום, ואז כן.. אז המצב תקין? אפשר להיות רגוע? :)

LoveMyLife

New member
בהמשך לשאלה שלי

הורדתי תוכנה לבדיקת הטמפ' של המחשב כתוב לי: CPU 1 CORE - 57 CPU 0 CORE - 58 HDD 1 - 47 כל הנתונים במעלות צלזיוס. האם זה בסדר?

LoveMyLife

New member
לא..חדר רגיל..

יכול להיות שזה כי אנלא מכבה אותו? (אלא כל פעם פשוט סוגר את המסך) אני מכבה פעם בשבוע רק.. אולי כדאי לכבות אותו מדי יום?

יאיר B

New member
זה לא צריך להיות ככה. המחשב אמור

לעבוד טוב גם אם לא מכבים אותו כל יום (למרות שזה כדאי - חיסכון בחשמל). מה הוא הריץ כשבדקת את הטמפרטורות? אם רק חלונות, זה מרגיש לי יותר מדי (למרות שעם ויסטה, לך תדע).

LoveMyLife

New member
רק חלונות..

גם לי זה נראה יותר מדי.. כנראה שאכבה אותו עכשיו קצת יותר, שינוח. בכל זאת ויסטה נורא כבדה עליו - למרות שהמעבד הוא קור 2 דו (1.5G) והזיכרון 2 ג'יגה, המחשב ממש לא מהיר..

למעלה