שאלה: שלג בירושלים!!!

מצב
הנושא נעול.

david80

New member

עדיין יש מחלוקות בין חזאים לגבי אפשרות לשלג בי-ם בסוף השבוע! ברוב סופות השלגים בי-ם סוגרים לתנועה את כביש מס´ 1. יש לי שתי שאלות בנושא זה: 1)האם כבישים אחרים לי-ם נשארים פתוחים בסופה כזו? 2)כמה פעמים ובאלו תקופות הושבתה תנועת הרכבות לירושלים עקב שלגים, מימי הטורקים ועד למרץ 1998 (שזהו התאריך האחרון, בו, רכבת "ראתה" שלג בי-ם)?

רכבת בשלג בירושלים

עדיין יש מחלוקות בין חזאים לגבי אפשרות לשלג בי-ם בסוף השבוע! ברוב סופות השלגים בי-ם סוגרים לתנועה את כביש מס´ 1. יש לי שתי שאלות בנושא זה: 1)האם כבישים אחרים לי-ם נשארים פתוחים בסופה כזו? 2)כמה פעמים ובאלו תקופות הושבתה תנועת הרכבות לירושלים עקב שלגים, מימי הטורקים ועד למרץ 1998 (שזהו התאריך האחרון, בו, רכבת "ראתה" שלג בי-ם)?
רכבת בשלג בירושלים
תמיד נהגתי לצלם רכבות בשלג בירושלים. יש המון תמונות. לפי ידיעתי הושבתה הרכבת לי-ם עקב שלג רק פעם אחת וזה היה בשלגים הכבדים של שלהי 1967. שלך, ערב נעים, אביתר.

david80

New member
איזה יופי! התוכל להציג...

רכבת בשלג בירושלים
תמיד נהגתי לצלם רכבות בשלג בירושלים. יש המון תמונות. לפי ידיעתי הושבתה הרכבת לי-ם עקב שלג רק פעם אחת וזה היה בשלגים הכבדים של שלהי 1967. שלך, ערב נעים, אביתר.
תמונות של רכבות מודו ואי-סי בשלג? או שהשתמשו רק בציוד הישן בקו לי-ם?

../images/Emo59.gifרק רכבות ישנות למרות ש../images/Emo59.gif

תמונות של רכבות מודו ואי-סי בשלג? או שהשתמשו רק בציוד הישן בקו לי-ם?
רק רכבות ישנות למרות ש

יש לי תמונות של דבל דק ישראלי בשלג הגרמני (מכוסים בשלג) בגורליץ´. גם לחן יש את 3 התמונות. חן: תעלה למר דיויד79 + 1 = 80 את התמונות שיוכל להנות. תודה.

david80

New member
../images/Emo8.gif תודה! אמנם...

רק רכבות ישנות למרות ש

יש לי תמונות של דבל דק ישראלי בשלג הגרמני (מכוסים בשלג) בגורליץ´. גם לחן יש את 3 התמונות. חן: תעלה למר דיויד79 + 1 = 80 את התמונות שיוכל להנות. תודה.
תודה! אמנם...
מה שמעניין אותי בעיקר זה - שלג "כחול-לבן"! אבל, בואו ונראה את התמונות...

לא. קטר מס´ 112 עם רכבת נוסעים...

אביתר, האם אתה בטוח ש...
אפילו השלגים הכבדים בחורף 1992 לא הצליחו לעצור את תנועת הרכבות לי-ם?
לא. קטר מס´ 112 עם רכבת נוסעים...
הגיע לירושלים בשיא הסופה וצולם בפוזות מדליקות בתחנת ירושלים ע"י מורנו ורבנו המומחה מס´ 1 בישראל לרכבות - "כבוד הרב" פול קוטרל.

ד בוכמן

New member
אי סי 3 ל י"ם

רק רכבות ישנות למרות ש

אי סי 3 ל י"ם
אם אני לא טועה, ראיתי שהפעילו מספר פעמים מערך של אי סי 3 לירושלים, ואחת הפעמים היתה בחורף (לא זכור לי אם ירד שלג אז)

מדובר רק ב21.101992 ובנסיונות שונים

אי סי 3 ל י"ם
אם אני לא טועה, ראיתי שהפעילו מספר פעמים מערך של אי סי 3 לירושלים, ואחת הפעמים היתה בחורף (לא זכור לי אם ירד שלג אז)
מדובר רק ב21.101992 ובנסיונות שונים
שתוצאתם לא היתה חד משמעית. זה סיפור ארוך ורק לאחר שידרוג הקו זה יהיה אפשרי. בנוסף, דורש הדבר שינוי מסויים בבלמים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה