שאלה שאני מתבייש לשאול, ובכול זאת

סופר44

New member
שאלה שאני מתבייש לשאול, ובכול זאת

אני יהודי, חוזר בתשובה. גרוש+ ילד. במשמורת משותפת. ואבא למופת.
ללא רכוש, ללא דירה, ללא רכב, עם עבודה שמספיקה בקושי לשרוד.
אבל יפה (נחשב לגבר יפה מאוד) חתיך, בן 44. נראה כמו בן 30+
שקובע עיתים לתורה, לומד ואף מלמד. ברוך כשרונות.
שהדפק היחידי שלו הוא שלא שפר מזלו במיוחד להצליח (כלכלית) בחיים. אף פעם לא. זאת האמת.
אני לא רוצה להתחתן עם חילונית, ויכולתי להשיג כל מי שרציתי. כי חיים אמיתיים ע"פ התורה הקדושה אי אפשר לחיות שם.
חרדית מבטן ומלידה בוודאי שלא תסתכל לכיוון שלי, אני לא רק תפרן בחשבון הבנק שלי, אלא גם לא דתי חרדי מהבית. אלא בכוחות עצמי. במאבק יומיומי

יש לאחד כמוני סיכוי למצוא שידוך, יש טעם בכלל לחפש ? לקוות ? כשאין לי ביטחון כלכלי להציע ?
או שנגזר עלי תמיד להשאר ככה, ולהתפלל שישתפר מצבי הכלכי ורק כשזה יקרה....אז לחפש שידוך ?

קליט

New member
ודאי שכן

תצטרך כמו כולם במגזר החרדי להפשיל שרוולים, להפגש עם כל מיני שדכנים משדכנים שונים ומעניינים, וודאי שתמצא בקהילה הענקית של החוזרים בתשובה, אתה אמנם לא משופע באמצעים, מצד שני אתה איש טוב וחרוץ, והשדכנית תוכל מראש להפגיש אותך עם אישה שמרויחה יפה. החוזרים בתשובה יש בהם המון אנשים איכותיים שלא הכסף בראש מעיינהם. טוב שיהיה לך רב, זה מראה על רצינות. תתחיל לחרוש את השטח, תבקש המלצות על שדכנים מחברים, יש חוברת מומלצת של שדכנים שאפשר לקנות אותה בחנויות של פלדהיים במחיר 30 שקל.

קליט

New member
אם יש לך עבודה אז

יש מה לדבר, ולא חייב שיהיה משכורת גבוהה, וכדאי לחכות קצת שתמצא עבודה, אני הנחתי שאתה בחור עובד

למעלה