שאלה קשה

Spiritualized

New member
שאלה קשה

מישהו יודע אולי היכן אני יכול להשיג מידע בקשר למספר תלמידי האנטומיה(לתעודה) כל שנה בארץ? ניסיתי במרכז לסטטיסטיקה והצלחתי לדלות רק את מספר תלמידי הרפואה באוניברסיטאות כל שנה - שזה רק חלק קטן כי אנטומיה לומדים לא רק באוניברסיטאות ולא רק במסגרת לימודי רפואה... למישהו יש רעיון? אני מנסה לברר כמה סטודנטים מסיימים קורס אנטומיה בסיסי כל שנה ברחבי הארץ...

izackv

New member
לדעתי, המידע לא זמין, אבל...

אפשר להכין רשימת מכללות ולנסות להעריך את היקף הלימודים אצלהם. (כל תלמידי העיסוי, רפואה סינית, רפלקסולוגיה, דולות וכדומה חייבים לעבור אנטומיה לתעודה) יכול להיות שאנשים שמנהלים שלוחה של מירב בצפון יוכלו לתת לך סדר גודל של כמות הלומדים אצלהם. משם אתה יכול לבצע מכפלות והערכות גסות לגבי שאר המכללות. זה אמנם לא מספר מדויק או אפילו קרוב, אבל הוא יתן לך סדר גודל של האם מדובר במאות בודדות או בעשרות אלפים. אני מניח שמעניין אותך לבחון מידת כלכליות של הצעת שרות/מוצר מסויים. אם זה המצב, יתכן שיש דרכים אחרות להשיג נתונים שיעזרו לך להגיע להחלטה הגיונית. (למשל אירגון של פיילוט בשיתוף עם אחת המכללות המובילות) אבל בשביל לתת עצות בכיוונים האלה, חייבים קצת יותר מידע על מה השאלה האמיתית

0 אור 0

New member
זה כיוון נכון אבל לא לשכוח שיש עוד מי שלומד

גם מקצועות פרה-רפואיים כמובן לומדים אנטומיה וגם סטודנטים לחינוך גופני ותלמידים בקורסי מדריכים של פעילויות גופניות שונות הדבר הנוסף שצריך לזכור, זה שלפעמים מכפלה של המספרים תיתן תמונה לא מדויקת - כי למשל מישהו שלמד חינוך גופני מקבל פטו ר מהאנטומיה בקורס מדריכים, ומישהו שלמד רפלקסולוגיה משלים אחר כך לימודי עיסוי ....

למעלה