שאלה קצת תמוהה על פנצ´רים

shaiby

New member
שאלה קצת תמוהה על פנצ´רים

הרכב : אופל קורסה. הצמיג : ברידג´סטון ח-ד-ש. הבעייה : אויר בורח. אחרי שלושה ימים מהניפוח - הצמיג כמעט ריק. הפתרונות שכבר נוסו : האיש הנחמד בפנצ´ריה פירק את הצמיג, הטביע אותו באמבטיה, פירק אותו מהג´נט ולא מצא כלום. אחרי יומיים חזרתי שוב , הפעם הוא כבר החליף ונטיל, שוב סרק את כל הצמיג, מבפנים ומבחוץ - כלום !!!! מה זה עוד יכול להיות ?? סדק בג´נט ? מאיפה עוד יכול לברוח האויר ?? תודה מראש על כל תשובה. שי (שכבר התייאש לבקר בתחנת דלק כל יומיים
)

Dj Sky

New member
אולי הג´ינט שלך קיבל מכה וממנו

בורח האויר או שיש לך חור בונטיל

itzik93

New member
בד"כ הצמיג לא יושב בצורה מושלמת על

הג´אנט - ואז אויר בורח.... בעבר היתה לאחי בעיה זהה, ביקור קצר אצל הפנצ´רמעכר פתר את הבעיה. הוא פירק את הצמיג מהג´נט, ניקה היטב שארי ליכלוך וחלודה מהג´נט, שם חומר סיכה (שוב) על הצמיג והלביש אותו בחזרה על הג´נט במיקום מעט שונה ממה שהיה קודם - ובכך נפתרה הבעיה. איציק

shaiby

New member
שתתי העיצות כבר נוסו :

הונטיל הוחלף, הצמיג פורק והורכב על הג´נט מחדש פעמיים (אני מניח שבמיקום שונה כל פעם - אבל בלי לנקות חלודה מהג´נט. הגנ´ט נראה חדש לגמרי בלי שום סימני חלודה נראים לעין). עוד רעיונות ? (גם הבוקר כבר הספקתי לעבור בתחנת דלק.... איזה כיפ.....)

itzik93

New member
אם כך אז...

שינסה לשים לך צמיג אחר ולראות אם זה פותר את הבעיה...אם לא, סביר להניח שהג´נט פגום. איציק

עתיד18

New member
דווקא אני הייתי עושה הפוך

שינסה לשים ג´נט חדש אני אצל הצמיגאי הקבוע שלי מקבל ממנו ג´נט משומש (במצב טוב-ונקי) כלל פירוק הנוכחי מהרכב, פירוק הצמיג, הרכבה על הג´נט החדש והרכבתו על הרכב (אפילו הוא החליף לוונתיל חדש) ב70 שקלים (פעם אחרונה זה היה לפני חודשיים בערך שהיה לי צורך לעשות כך)

© DrorZi

New member
בדקתם בבריכה ../images/Emo35.gif

אם האוויר בורח כל כך מהר בטוח יראו את זה באמבטיה, אבל צריך אמבטיה גדולה, כזו שאפשר להטביע את כל הצמיג (כולל הגאנט כמובן) בתוכה (זה בריכה עגולה גדולה שמתקן דומה לעכביש דוחף אותו מתחת למים. ולהסתכל על הצמיג איזה חמש דקות עד שתראה בועות. אפשרות אחרת, די טובה, קח גאנט אחר והצלב צמיגים, ועכשיו תדע בטוח בעיה של מה זה, אם ירד האוויר בגאנט המקורי אז זה הוא, אם ירד במקום אליו הועבר הצמיג אז זה הוא, פשוט לא
דרור זי.

shaiby

New member
וואו, רעיון מצויין, אני רק מקווה ש

שהפנצ´רמאכער יסכים לעשות את כל האופרציה הזו בלי לפשוט ממני את העור (של הארנק....). אני אנסה את זה כבר מחר. תודה רבה !!!

למעלה