שאלה קצת מוזרה..

nadavd1992

New member
שאלה קצת מוזרה..

תראו.. חברים שלי כבר יודעים שאני אוהב את הביטלס ואני רוצה לגרום להם גם לאהוב אותם, לכן רציתי לשאול אתכם איזה שירים שלהם בד"כ אנשים שלא מעריצים אותם מכירים? מה השירים היותר מוכרים שלהם דווקא בקרב אנשים שלא מעריצים אותם? (אני לא יכול ממש לענות על זה משום שהתחלתי דיי מזמן עם עניין הביטלס לכן אני כבר לא ממש זוכר איזה שיר הכרתי בשמיעה ראשונה ואיזה לא, ולמרות שגם חלקכם מזמן כבר עם הביטלס אני מקווה שאולי תדעו את התשובות לשאלה שלי
) טנקס..

The Walrus

New member
Yesterday

Let It Be All You Need Is Love Yellow Submarine (אצל ילדים) Hey Jude Michelle She Loves You נראה לי שזה בערך...

The Walrus

New member
כן.

אני מכיר המון אנשים שהתחילו עם הביטלס בגלל יסטרדיי ושאר השירים המפורסמים, וככה הגיעו לשירים האחרים.

BlackBird Gil

New member
עוד קצת

help! strawberry fields forever hello goodbye come together (אני די בטוח שהרוב יזהו אם כי לא ידעו שזה של הביטלס) please please me twist ans shout please mr. postman all my loving a hard day's night in my life Eleanor Rigby (אם הם לא מכירים אז הם צריכים להכיר) לפי דעתי אלו השירים הקלאסיים של הביטלס שרוב האנשים בעולם מכירים...בנוסף כמובן למה שוולרוס רשם.

nadavd1992

New member
תודה...

אל תשכחו (למרות שלא ציינתי את זה בהודעה שלי) שאני מחפש שירים שבני כ-14 יכירו וימשכו אליהם...

The Walrus

New member
אני ניסיתי למצוא את הטופ של ממש.

את הלפ הייתי צריך לשים גם. טוויסט אנד שאוט ומיסטר פוסטמן לא ממש מתאימים, כי הם לא של הביטלס... הם קאברים. דווקא אלינור ריגבי מאוד מוכר. וגם צריך להזכיר את אובלדי אובלדה, While My Guitar, Something וHere comes the sun.

BlackBird Gil

New member
אני חשבתי שהם מתאימים

אני עדיין חושב כך, אף על פי שהם לא של הביטלס הם מזוהים איתם מאוד, וכאשר הביטלס מבצעים שירים של מישהו אחר זה שונה, זה שיר של הביטלס שנכתב ע"י מישהו אחר, כי הם עושים אותו שונה...קצת קשה לי להסביר, בכל אופן לפי דעתי אלו מתאימים לשאלה"מוכרים" לגבי מה שאתה הוספת, אלו שירים מעולים שאני אישית אוהב, אך במקרה בתור אחד שנהג להכריח את כל המחלקה שלו בבסיס להקשיב לשירים שלהם אלו לא מהשירים שזוהו...:) אבל הבחלט שירים לשמיעה ראשונה, שירים מעולים.

מכיר את האלבום האדום והכחול?

אני מניחה שכן. בכל מקרה יש שם אסופת שירים מאוד רצינית מבחינת הכמות, וכמעט כל אחד מהם- הוא להיט. על בחירת השירים היה אחראי ג'ורג' מרטין ואני לא יודעת אם זה מקרי, אך כמעט כל שיר שם הוא "להיט ביטלסי" ידוע. אם יש ברשותך את האוספים האלו- הרי שיש בידך את קבוצת השירים המפורסמת ביותר של הביטלס. אגב, אהבתי מאוד את קו המחשבה שלך. גם אני נמשכתי לביטלס, רק אחרי שגיליתי שבעצם אני מכירה המון שירים שלהם. זה מה שיפה בלהקה הזו. מאחר והיו להם כל כך הרבה "להיטים", ומכיוון ששיריהם מושרים בפי כל, יוצא שכמעט כל אחד (באיזשהו מקום) הוא מעריץ ביטלס.

The Walrus

New member
זה קורה לי הרבה.

גם בתקופה שכבר אהבתי את הביטלס, די הופתעתי לגלות שHere, There and Everywhere הוא שלהם, הלחן היה לי נורא מוכר. אבל אולי ההפתעה הכי גדולה הייתה השיר Beautiful Night - בחיים לא תיארתי לעצמי שהוא של פול. הייתי די בטוח שהשיר הוא פתיחה של איזה טלנובלה או משהו....

Speed King

New member
../images/Emo70.gifמגה צ'ט היום 22:30../images/Emo70.gif

פעם הבאה מישהו אחר מארגן, תאמינו או לא גם לי יש חיים!

yanivop

New member
כנס

השיר something all you need is love hey jude she loves tou Yesterday let it be הם הלהיטים,הם המוכרים,הם שחורשים עליהם והם ימשכו בוודאות טיפש מי שלא יאהב אותם לפחות

למעלה