שאלה קצת מוזרה..

שובשוב2

New member
שאלה קצת מוזרה..

שלום,
כותב כאן פעם ראשונה ולא האמנתי שאכתוב אי פעם בפורום כזה, בעיקר כי אני בא מעולם תוכן אחר לגמרי...וכיום נמצא בסביבה דתית / חרדית. אני כל כך לא רוצה שבשאלה שלי חלילה אשמיץ סקטור מסויים, עולם תוכן אחר משלכם אבל אני פשוט חייב לשאול בכנות. אני כל כך סקרן לדעת תשובה אמיתית וכנה (בלי הומור או עקיצה לכיווני). אני ממש ממש מתנצל על הבורות שלי, אבל ממה שחיפשתי באינטרנט נראה לי שזה הפורום הכי מתאים ואולי היחיד שאוכל לקבל תשובה על השאלה הממש מביכה שאשאל כעת.
נקלעתי לרווקות מאוחרת במגזר דתי / חרדי...הגעתי לגיל 30 והתחתנתי אחרי תקופה קצרצרה. ה"ידע" שלי בנושא המין היה ממש קטן ונאמר לי לפני ה"מעשה" שלבחירת ליבי יכאב / דם וכו' בפעם הראשונה....בשיחות ביננו לפני חתונה אף שזה ממש לא מקובל בעולם התוכן שלנו הבחורה אמרה שהיתה עם גברים אך לא שכבה והיא בתולה.
לפני שאשאל מראש אומר שאינני חלילה שופט ואוהב בכל מקרה ואני סולח בכל מקרה אבל....כל כך צמא לדעת את האמת (שוב, בכל מקרה אסלח לה ואפילו לא אדבר איתה על זה, רק צמא כל כך לדעת את האמת..)
הפעם הראשונה עם אשתי זה נכנס "חלק" בכלי כאבים / דם כמו שאמרו לי. לא הרגשתי שום קרום או משהו שיגרום לבחורה כאב...כמובן שמביך אותי מאד לשאול את הבחורה על הסתירה בין מה שנאמר לי / חשבתי שיקרה למציאות...כשהתבדחתי היא אמרה לי שבגיל 30 אחרי שנים של שימוש בטמפונים כל מי שנשארה בתולה בגיל כזה, כאשר נכנסים אליה לא מרגישים קרום כי הממברנה בגילאים האלה אחרי שימוש של שנים בטמפונים לא קיימת. האם זה נכון מה שאמרה לי ? שוב, חלילה, אינני שופט, רק מסקרן אותי בכנות לדעת את האמת ומאד אשמח אם תוכלו לספר לי על כך...

שובשוב2

New member
ועוד שאלה מביכה

ובבקשה תסלחו לי על השאלות הכל כך מוזרות האלה...(בלי צחוקים אני נבוך לשאול אך סקרן) האם החדרת 2 אצבעות לבתולה (בעדינות רבה) יכולה לקרוע את קרום ?

כן

מעבר לכך, אתה מדמיין משהו קשיח והרמטי- זה ממש לא כך. אם זה היה ככה לא היה עובר הדם של הוסת..
יש שוני גדול בין הקרומים אצל נשים. לפעמים זה כמעט לא קיים.
לי לא היה דימום או כאב וזה היה בגיל 16.
ממליצה לך לקרוא באינטרנט קצת.

sharpantie

New member
הכל נכון

בקרום הבתולים יש ''חורים'' והוא לא רצוף. דרך החור ניתן לחדור.
תהיה רגוע.

יש צורות רבות לקרום, כולל קרום לא קיים מלידה.

כולל קרום שמאפשר חדירה ונקרע סופית רק בלידה ועוד.

מנסיון ראשון שהיה לי לאחרונה עם בחורה בתולה (@*משוויץ*@)

"זה" נכנס חלק בלי כאבים מיוחדים -אולי זה תלוי תנוחה ,
לא הרגשתי קרום,
נשארו כתמים של דם בקטנה (והנה נולד לו פטיש חדש..)

כל גוף הוא שונה כך שיש כנראה קשת של תגובות לאיבוד בתולין אז נראה שהכל תקין.

mynameisktt

New member
תשובה

כבר ענו לך, אז לפחות קבל בדיחת קרש שמצאתי בנט במיוחד בשבילך:
"
צעירה חוזרת בתשובה עומדת להתחתן עם בנו של הרב.
רק מה, ידעה כי במשפחתו של הארוס מדקדקים מאוד בבדיקת הבתולין, והם עלולים לגלות כי בעברה החילוני לא היתה כל כך "כשרה". הלכה הצעירה להתייעץ בדחיפות עם הרופא לגבי שחזור הבתולין.
"אני בדרך כלל לא עושה דברים כאלה", אמר לה הרופא,
"אבל אם תביאי לי קרום של נקניק, אני אוכל להשתיל
לך אותו שייראה כמו קרום בתולין".
הצעירה מיהרה לביתה, לקחה נקניק מהמקרר ושבה אל המרפאה. כעבור עשר דקות יצאה משם מרוצה וטובת לב עם קרום חדש.
בליל הכלולות ביקשה חמותה, אשת הרב, לערוך לה בדיקת בתולין, בעוד כל המשפחה ממתינה מחוץ לחדר.
לפתע כולם נדהמו למשמע קריאות ההתפעלות של הרבנית. "ברוך השם!
דבר כזה עוד לא ראיתי! תודה לאל!"...
"מה קרה?", שאלו אותה.
"לא רק שהכלה שלנו בתולה כשרה", השיבה הרבנית,
"יש לה אפילו חותמת של בד"צ!!!"

"

Surrealistical

New member

למעלה