שאלה קצת דחופה

מצב
הנושא נעול.

HoNeYyYy

New member
שאלה קצת דחופה

שאלה קצת דחופה
אני מירושלים ומחר אני אמורה להיות בשעה 8:20 בגלילות אמרו לי לקחת אוטובוס לארלוזרוב ומשם מה? יש רכבת שמגיעה לגלילות?

מארלוזורוב לגלילות

שאלה קצת דחופה
אני מירושלים ומחר אני אמורה להיות בשעה 8:20 בגלילות אמרו לי לקחת אוטובוס לארלוזרוב ומשם מה? יש רכבת שמגיעה לגלילות?
מארלוזורוב לגלילות
את כנראה מגיעה עם 480 למסוף ארלוזורוב/2000/רכבת מרכז. את יוצאת מהמסוף לכיוון תחנות האוטובוס שעל דרך נמיר ומשם את עולה על קו 90 או 149 של דן או כל קו מאסף של אגד שעובר בכביש החוף (כדוגמת 601).

HoNeYyYy

New member
אמרו לי לחכות ליד סינימה סיטי

מארלוזורוב לגלילות
את כנראה מגיעה עם 480 למסוף ארלוזורוב/2000/רכבת מרכז. את יוצאת מהמסוף לכיוון תחנות האוטובוס שעל דרך נמיר ומשם את עולה על קו 90 או 149 של דן או כל קו מאסף של אגד שעובר בכביש החוף (כדוגמת 601).
ושיש שם אוטובוס שיאסוף אותנו וייקח אותנו לתוך הבסיס כל הקווים שאמרתם מגיעים למקום האיסוף?

mister K

New member
לסינימה סיטי מגיעים

ושיש שם אוטובוס שיאסוף אותנו וייקח אותנו לתוך הבסיס כל הקווים שאמרתם מגיעים למקום האיסוף?
לסינימה סיטי מגיעים
מתחנה מרכזית קווים: 501, 508, 601 של אגד. ממסוף כרמלית ורכבת מרכז: קו 90 של דן.

tzvika pick

New member
כל הקווים שאמרו לך מגיעים קרוב מאוד

כל הקווים שאמרו לך מגיעים קרוב מאוד
נקודת האיסוף של ההסעה היא קצת אחרי הסינמה סיטי, לכיוון רמת השרון. פשוט תעקבי אחרי זרם החיילים ותגיעי. מה שכן, אם את צריכה להגיע לאחד מהבסיסים בגלילות, כדאי שתנסי את קו 532. הוא פשוט נכנס ישירות לבסיסים, ולא עוצר בסינמה-סיטי, מה שחוסך כמה דקות של הליכה מעצבנת. אבל, וזה אבל גדול, הוא בדרך כלל מלא עד אפס מקום, ואם את מתכוונת לעלות בתחנת רכבת-מרכז, כדי שתגיעי קצת קודם, ותעלי את האוטובוסים הראשונים, אחרת בכלל לא בטוח שיהיה מקום באוטובוס. ואם כבר העלתי את הנושא - למי באגד אפשר לפנות בנוגע לקו 532? הצפיפות שם פשוט מחרידה אותי כל בוקר מחדש! חייבים לתגבר את הקו הזה!

HoNeYyYy

New member
וכל כמה זמן האוטובוסים האלה מגיעים?

מארלוזורוב לגלילות
קו 90 או 149? אני מעדיפה להגיע לצפון תל אביב בגלל הפקקים שיש אחר כך מישהו יודע איך אני מבררת את הזמנים?

mister K

New member
קו 90 - כל 20-30 דקות

קו 90 או 149? אני מעדיפה להגיע לצפון תל אביב בגלל הפקקים שיש אחר כך מישהו יודע איך אני מבררת את הזמנים?
קו 90 - כל 20-30 דקות
קו 149 לא רלוונטי כי הוא פונה ימינה בצומת גלילות ולא מגיע לרב מכר ולסנימה סיטי. מרכבת מרכז אפשר לעלות גם על 501 או 601 של אגד שמגיעים בתדירות גבוהה בבוקר.

mister K

New member
אין רכבת לגלילות

שאלה קצת דחופה
אין רכבת לגלילות
אם כוונתך למחנה גלילות. הכי כדאי שתסעי בקו 405 לתחנה המרכזית וששם תעלי על קו 532 שנכנס לתוך הבסיס. לצומת גלילות מגיעים הקווים: 501, 508, 601 של אגד ו-90, 149 של דן.

עומר M

New member
יש קווים ממקומות אחרים?

אין רכבת לגלילות
אם כוונתך למחנה גלילות. הכי כדאי שתסעי בקו 405 לתחנה המרכזית וששם תעלי על קו 532 שנכנס לתוך הבסיס. לצומת גלילות מגיעים הקווים: 501, 508, 601 של אגד ו-90, 149 של דן.
יש קווים ממקומות אחרים?
איך אפשר להגיע לשם למי שבא מהצפון? האם יש קווים שמגיעים לבסיסים מעוד מקומות חוץ מתחנה מרכזית תל-אביב (למשל מהרכבת בהרצליה, ת"א מרכז וכו') האם יש אוטובוס שעוצר ע"י בסיס פו"ם בגלילות?

mister K

New member
רוב הקווים המגיעים מהצפון

יש קווים ממקומות אחרים?
איך אפשר להגיע לשם למי שבא מהצפון? האם יש קווים שמגיעים לבסיסים מעוד מקומות חוץ מתחנה מרכזית תל-אביב (למשל מהרכבת בהרצליה, ת"א מרכז וכו') האם יש אוטובוס שעוצר ע"י בסיס פו"ם בגלילות?
מורידים נוסעים בתחנה של הרב-מכר (מול סינימה סיטי). אך לכיוון צפון עוצרים בתחנה רק קווים: 601, 604, 618, 808, 852 ו-872 ונדמה לי שגם 904 ו-910. לא ידוע לי על עוד קו שנכנס למחנה גלילות פרט לקו 532 מתל אביב. אך שווה לבדוק באגד.

mister K

New member
לכיוון הרצליה עוצרים בצומת גם קווים

מורידים נוסעים בתחנה של הרב-מכר (מול סינימה סיטי). אך לכיוון צפון עוצרים בתחנה רק קווים: 601, 604, 618, 808, 852 ו-872 ונדמה לי שגם 904 ו-910. לא ידוע לי על עוד קו שנכנס למחנה גלילות פרט לקו 532 מתל אביב. אך שווה לבדוק באגד.
לכיוון הרצליה עוצרים בצומת גם קווים
501 ו-508. קו 502 לא עוצר.

עומר M

New member
מה עם קו 532?

יש קווים ממקומות אחרים?
מה עם קו 532?
האם הוא עוצר ע"י בסיס פו"ם בגלילות? מה התדירות שלו בבוקר? (באתר של אגד לא מצאתי את הקו)

אדיה

New member
ושאלה נוספת (פחות דחופה)

שאלה קצת דחופה
ושאלה נוספת (פחות דחופה)
חמותי צריכה ביום שישי הקרוב ליסוע מהקריות למודיעין. בדעתה לקחת רכבת לתל אביב ומשם באוטובוס למודיעין. האם ידעני הפורום יכולים להמליץ באיזו מתחנות ת"א לעשות את ההחלפה? האם יש אופציה טובה יותר מתחנות רמלה או לוד (או אחרות) של רכבת ישראל? תודה מראש! יובל

ניתן לרדת בכל תחנה למעט אוניברסיטה

ושאלה נוספת (פחות דחופה)
חמותי צריכה ביום שישי הקרוב ליסוע מהקריות למודיעין. בדעתה לקחת רכבת לתל אביב ומשם באוטובוס למודיעין. האם ידעני הפורום יכולים להמליץ באיזו מתחנות ת"א לעשות את ההחלפה? האם יש אופציה טובה יותר מתחנות רמלה או לוד (או אחרות) של רכבת ישראל? תודה מראש! יובל
אם תבחר לרדת בתחנת מרכז/סבידור/ארלוזורוב, יש לקחת את קו 101 של מרגלית למודיעין (יוצא מהמסוף שמחוץ לתחנה). לקו 101 יש תחנה גם מול קניון עזריאלי, כלומר סמוך לתחנת השלום. ניתן גם לרדת בתחנת ההגנה ומשם לעלות על קו 100 של מרגלית.

אדיה

New member
האם מרגלית מפעילה בלעדית

אם תבחר לרדת בתחנת מרכז/סבידור/ארלוזורוב, יש לקחת את קו 101 של מרגלית למודיעין (יוצא מהמסוף שמחוץ לתחנה). לקו 101 יש תחנה גם מול קניון עזריאלי, כלומר סמוך לתחנת השלום. ניתן גם לרדת בתחנת ההגנה ומשם לעלות על קו 100 של מרגלית.
האם מרגלית מפעילה בלעדית
של תחבורה ציבורית למודיעין?

איליה.

New member
הכי נוח לרדת בת"א מרכז

האם מרגלית מפעילה בלעדית
של תחבורה ציבורית למודיעין?
הכי נוח לרדת בת"א מרכז
כי שם נמצאת התחנה הראשונה של קו 101, יש שם לוח זמנים של הקו, וזה גם הכי פחות הליכה. בתחנת השלום זאת רק תחנת ביניים של הקו (למרות שגם שם אפשר לעלות עליו), ומתחנת ההגנה זאת חתיכת הליכה ברגל.

אדיה

New member
תודה מקרב ../images/Emo23.gif לכל המשיבים!

הכי נוח לרדת בת"א מרכז
כי שם נמצאת התחנה הראשונה של קו 101, יש שם לוח זמנים של הקו, וזה גם הכי פחות הליכה. בתחנת השלום זאת רק תחנת ביניים של הקו (למרות שגם שם אפשר לעלות עליו), ומתחנת ההגנה זאת חתיכת הליכה ברגל.
תודה מקרב
לכל המשיבים!

עומר M

New member
איפה עוצר קו 101 בגלילות?

הכי נוח לרדת בת"א מרכז
איפה עוצר קו 101 בגלילות?
איפה עוצר קו 101 בגלילות? ושל איזו חברה הקו (אגד)? תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה