שאלה קטנה..

Defy You

New member
שאלה קטנה..

שלום לכולם
קראתי את המאמרים על דרך הלוחמים. והייתי רוצה לדעת איך אפשר לעשות את הצעד הראשון, ממה להתחיל בשביל לנסות ולהיות "לוחם". מה דרוש לזה? אני מקווה שזה ניתן להסבר מעל לדפי פורום

אני ממליץ לך לקרוא את

"המסע לאיכטלאן" או "מציאות נפרדת" בתור התחלה, אם זה מושך אותך... בעיניי רצוי לקרוא באנגלית, במידה ואתה מבין אנגלית.

Defy You

New member
הממ..

נראה כי ללוחם יש שקט ושלווה פנימיים עצומים,יש לו אמונה גדולה בעצמו וביכולתו. אלו דברים שהייתי רוצה לרכוש בתור התחלה..

אסולית

New member
אוקי...

נאמר ואתה כבר לוחם, רק שלא כל חלקיך מודעים לעובדה זו, מה היו מציעים לך החלקים המודעים לעשות? איפה להתחיל לחפש?

Defy You

New member
אני מבין שכנראה

התשובה נמצאת איפשהו בתוכי. אבל אני פשוט לא יודע איך להוציא אותה משם :-\ חח זה לא משהו שהתחלתי לחפש לפני שעתיים..אלא יותר כמו כמה שנים טובות ואני עדיין מרגיש שאני תקוע באותו במקום הלא נודע משום מה המאמר של "מהי דרך הלוחמים?" פדע די בדיוק לכל מה שאני שואף. אז אני רוצה להתמקד בזה ..כי המאמר הרבה יותר מסודר מהמחשבות שלי..

אסולית

New member
אני לא מנסה לתת לך פתרון אינסטנט

למעשה, אני לא מנסה לתת פתרון כלל. לפי הבנתי, הדבר לו אתה משתוקק דורש ממך לצעוד בדרך מסוימת... אז זה טוב עבורך שאתה מקשיב לו, זוהי כבר התחלה מעולה. תחילה, יש לי אתר להציע לך www.more2life.co.il , שווה לבוא לאחת ההרצאות המקסימות האלו, אם תרצה אעדכן אותך בהמשך על ההרצאה הבאה. שנית, למה שלא תכנס לחנות ספרים...אולי יד 2, ותחפש איזשהו ספר של קסטנדה, לך על ספר שידליק אותך!

Defy You

New member
כמובן שאנילא מחפש פתרון ../images/Emo13.gif

לא נראה לי שיש כזה דבר ... פשוט חיפשתי אולי כיוון כלשהו להתמקדות. כמובן שאני רוצה
! מה נושא הספרים האלו?

הצעה לעבודה עם המאמר

הדפס אותו ועבוד איתו ביום-יום שלך. אם הוא יהיה נגיש עבורך, תוכל לעבוד איתו אולי. כמו כן, יכול אולי לעזור לך למטרה זו, אם תקרא את הספרים הבאים: ארבע ההסכמות מאת דון מיגל רואיס דרך האהבה מאת דון מיגל רואיס כשהדברים מתפרקים מאת פמה צ'ודרון מסע לאיכטאלן מאת קרלוס קסטנדה

אוקיי... ../images/Emo45.gif

"נראה כי ללוחם יש שקט ושלווה פנימיים עצומים,יש לו אמונה גדולה בעצמו וביכולתו" האם אתה מכיר את החוויה הזאת שתיארת? האם היו מצבים שהרגשת כך בחייך? אפילו מאורע של כמה דקות שגרם לך להרגיש כך. היה כזה?

Defy You

New member
הממ..

לא שאני יכול להזכר
הדברים שכתבתי הם אלו שהכי חסרים לי.

למעלה