שאלה קטנה!

מצב
הנושא נעול.

קיר קמט

New member
שאלה קטנה!

שאלה קטנה!
מישהו יודע עם איזה אוטובוס אני יכול להגיע מהתחנה החדשה בתל אביב (או הישנה, לחלופין) לרחוב בן גוריון ברמת גן ?

אביב ש

New member
אני חושב שקו 63

שאלה קטנה!
מישהו יודע עם איזה אוטובוס אני יכול להגיע מהתחנה החדשה בתל אביב (או הישנה, לחלופין) לרחוב בן גוריון ברמת גן ?
אני חושב שקו 63
מגיע לרחוב בן גוריון, דרך גבעתיים, אבל הוא מתחיל ממסוף כרמלית אם אני לא טועה, ועובר גם דרך עזריאלי.

קיר קמט

New member
אגד או דן ?

קו 52 . נסיעה טובה.
אגד או דן ?
סליחה על ההפרעה, פשוט זה נורא חשוב
לשם שינוי זה משהו שאני באמת לא יכול להבריז בו.

ארזS

New member
קו 52 של "דן"

אגד או דן ?
סליחה על ההפרעה, פשוט זה נורא חשוב
לשם שינוי זה משהו שאני באמת לא יכול להבריז בו.
קו 52 של "דן"
נוסע מהתחנה המרכזית החדשה בתל-אביב עד לקניון איילון ברמת-גן ועובר בדרך כמעט לכל אורכו של רח' בן גוריון. נסיעה טובה.

BUGO 54

New member
תשובה מפורטת:

שאלה קטנה!
תשובה מפורטת:
קווים 50 51 54 64 68 69 70 יוצאים מהתחנה המרכזית החדשה ועוצרים ב"מכון מור" שזוהי התחנה בצומת הרחובות בן גוריון - ז'בוטינסקי בגבול ר"ג ב"ב. קווים 64 70 עושים בדרכם סיבובים במרכז ת"א. תדירויות גבוהות לכל הקווים הללו , למעט 64 69 70. קו 60 יוצא גם הוא מהתחנה המרכזית החדשה ועוצר בצומת הרחובות הרוא"ה - בן גוריון. אינו עושה סיבובים רבים. תדירות גבוהה. קו 52 יוצא מהתחנה המרכזית החדשה כל 30 דקות לערך ועובר על רב רובו של רחוב בן גוריון. חסרונו - תדירות נמוכה והפסקת פעילות מוקדמת - אחרון יוצא בסביבות השעה 8 בערב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה