שאלה קטנה

שאלה קטנה

היום ראיתי את הסרט ויש לי שאלה קטנה שארומיניה חזרה בסוף הסרט היא חיבקה את ארי אבל לא את רון למה הם היו מבוכים ולחצו ידים

Woogyman

New member
דיברו על זה כאן.. ../images/Emo110.gif

קודם כל, קוראים לה הרמיוני. ול"ארי" קוראים הארי. ויש כאלה (ואני ביניהם) שטוענים שהרמיוני ורון יהיו זוג בקרוב, כך שאת הארי (בתור ידיד) לא הייתה לה בעיה לחבק, אבל מרון היא נבוכה.

Man Dark

New member
לא נראה לי שהסופרת

תעשה מהם זוג... יותר מדי צפוי. חוץ מזה שהם טובים כשהם ככה... אחרת רון יבלבל את המוח יותר מדי על הרמיוני , הארי יישתגע! ויקפןץ מהחלון בחדר שלו
סתם. אולי רון והרמינו יהיו יותר מדי זמן ביחד ואז הארי ייצטרך לפתור את הכול בעצמו. אז זה לא יהיה שווה...

אני חושבת שזה יכול להיות

הארי כבר פותר את כול הבעיות כמעת לבד הם רק עוזרים לו ואני חושבת זה יכול להיות אתגר להם

Man Dark

New member
לא נראה לי שהסופרת

תעשה מהם זוג... יותר מדי צפוי. חוץ מזה שהם טובים כשהם ככה... אחרת רון יבלבל את המוח יותר מדי על הרמיוני , הארי יישתגע! ויקפןץ מהחלון בחדר שלו
סתם. אולי רון והרמינו יהיו יותר מדי זמן ביחד ואז הארי ייצטרך לפתור את הכול בעצמו. אז זה לא יהיה שווה...

Man Dark

New member
תפוזטיפש! עמוס. אתה יכול למחוק אחד.

(שדרגתי...) ת
וזטי
ש תחשבו שזה פ´... איכשהו

Woogyman

New member
ספויילרון לסרט השלישי - ../images/Emo110.gif

בראיון שהיה לפני כמה שבועות בראש1 עם השחקנים, אמרו שיהיה משולש אהבה בין הרמיוני-רון-הארי. שאלו את אמה במי הרמיוני הולכת לבחור, אבל היא אמרה שהיא לא יכולה להגיד וזה תלוי בתסריטאים של הסרט. בכלל ידוע שהבמאי של הסרט השלישי רוצה להוסיף לו המון דברים חדשים (ג´יי קיי תקבע לו את הגבולות).

למעלה