שאלה קטנה

כלבלבה2

New member
שאלה קטנה

מה יותר משתלם לי??? מכונת פסטה (שעולה מלא כסף) או מארוך רגיל לפימו(שעולה פחות)???
 

rinatk5

New member
אני קניתי בשוק הפשפשים ב 50 ש"ח

וראיתי גם בשוק ראש העין וגם שהיתי בשוק רמלה לוד בדוכנים של כלים/סירים וכו
 
אבל שלי לא תוצרת סין

ואומנם אני רק מתחילה, אבל מתחילה מתלהבת וכבר הספקתי להכין לא מעט :)
 

כלבלבה2

New member
אני ראיתי שמישהו כתב שיש איפשהו בשבת שוק שבו

יש מכונות פסטה טובות שעולות חמישים ש"ח..... איפה זה???
 

כלבלבה2

New member
ועוד שאלה:מכונת פסטה הכרחית לעבודה בפימו?כלומ

כלומר, אני מנסה לשכנע את אמא שלי שזה משהו ממש חשוב לאסתטיקה של העבודה (מבחינת עובי שווה בכל העבודה אם צריך כמובן ומבחינת הדירוג וכל שאר הדברים שאפשר לעשות עם מכונת הפסטה...), אבל היא פשוט לא מקשיבה לי..... היא צודקת, או שאני צודקת??? אני פשוט רוצה תשובה כדי להראות לה מה מקצועניות שכמוכן אומרות בנושא!!!
 

ayeletbeads

New member
טוב אז הינה האמא שבי יוצאת לאור...

זה תלוי כמה רצינית את בעיניין, גם הבת שלי התחילה ללמוד יוקליילי זה לא אומר שאני רצה לקנות לה יוקליילי (כלי נגינה) תראי אני שלוש שנים עבדתי עם מכונת פסטה זולה ויצאו לי דברים לא רעים בכלל, אני הולכת כל שבוע למרקט ומוכרת, ויש מלא כלים שאני יודעת שיעזרו לי בעבודה אבל זה לא אומר שאני אלך לקנות ואם כן שאני אקנה את היקר. מכונת פסטה זולה ב99 שח או אפילו פחות יעזרו לך להתחיל וללמוד ואני בטוחה שאם תוציאי תוצרים יפים ותצליחי למכור תוכלי לקנות מכונה טובה יותר מהכסף שתרוויחי ואולי אפילו תראי שבעצם גם המכונה הזולה טובה למקצועניות ותקני עם הכסף שתרווחי כלים אחרים שיעזרו לך ...תאמיני לי ולכל מי שיוצרת פה שהרשימה ארוכה ולא נגמרת. והנה זה לאמא שלך.... אמא יקרה אם הילדה מראה כישרון בתחום אני מאוד ממליצה לציד אותה במכונת פסטה בסיסית זה יאפשר לה להוציא עבודות יפות ומורכבות יותר ואם היא לא תרצה להתעסק בזה יותר תמיד אפשר למצוא יוצרת חדשה בתחום ולמכור לה את המכונה!! חג שמח!
 

כלבלבה2

New member
תודה רבה ../images/Emo13.gif אבל יש עוד שתי בעיות:

אני רק בת 12 וחצי איפה אפשר למכור ואילו מחירים צריך???
 

מור1516

New member
בסופו של דבר, קונים בזול, משלמים ביוקר.

לי היו 2 זולות, הלכו להם הגלגלי שיניים אחרי לא יותר מדי זמן, גם לא היתה לי אחריות אין עם מי לדבר, וגם... רציתי לזרוק לזה שמכר לי את המכונה בראש, אבל לא יכלתי כי בעצם זאת אני הטיפשה שקנתה ממנו, אז לי מגיעה מכונה בראש.
 
למעלה