שאלה פשוטה

}}נץ{{

New member
שאלה פשוטה

אני רוצה לעצור את הקריאה של הדף באמצע עד שתנאי אחד מתקיים. ואני לא רוצה לעשות את זה בטופס!! כלומר בלי קריאה מחדש של הדף. אלא להכין קישור שרק מתי שלוחצים עליו הדף ימשיך. יש פקודות לזה בasp? תודה

לא ממש... לא.

זה מאוד מזכיר את השיטה בה עובד XML... אבל לא ASP. מרגע שהתחילו לעבור נתונים ללקוח, אתה יכול לעצור אותם לחלוטין, לכוון את הפלט מכיוון אחר ואפילו להחליט באיזה קצב... אבל אתה לא יכול להשעות את הפלט. אם פלט מגיע אל הלקוח... או שהכל מגיע ברצף, או שלא מגיע בכלל. קאפיש?

טוב . אז אחרי Response.End

רק כדי להבין יותר טוב , אפשר להמשיך או שהפקודה סותמת את הגולל על כל הנתונים.? אין כזה דבר Response.Stop For A while.....? ואני אסביר למה אני רוצה את זה .. אתם זוכרים את הלולאה שעשיתי עם הטופס? (שאגב זהר פלד לימד אותי לעשות..[כפרה עליו..]). אחרי שהלולאה רצה אני קלטתי את המשתנים לדף אחר והצגתי אותם בתצוגה מקדימה... על המסך לפני הכנסת המידע למסד הנתונים. בשלב הזה אני רוצה לעצור. לתת לגולש את האפשרות לחזור ולתקן. ואז להכניס את המידע.. אבל ברור לי שאני לא יכול לעשות את זה תחת טופס נוסף כי המידע הגיע בלולאה מהטופס הקודם. וכך שהלולאה רצה שנית(אם אני אעשה Form לתצוגה המקדימה) כל המשתנים ריקים..... טוב, אם זה היה משתנה אחד או שניים הייתי מכניס אותם ל session ..! אבל כאשר זה טופס ענק של 10 שאלות ולכל אחת 6 תשובות זה בזבוז משאבים מוגזם לכל הדעות. אז מה אתם חושבים? יש לי רעיון להשתמש בסרקריפט בצד הלקוח.. ראיתי באתר של Itzik1 משהו כזה .. כפתור הסכמה לתנאים. שבלעדיו א``א להכנס לאתר. השאלה האם זה עוצר את המשך פעולת הכנסת הנתונים או לא?

למעלה