שאלה על premiere

גדיל100

New member
שאלה על premiere

לפני כמה שבועות הסתיימה לה תקופת הניסיון שלי על ה pro, למדתי הרבה. כשרציתי לרכוש אותה התברר לי מודל התשלום שקצת פחות מתאים לי (אני אייצר אולי וידאו בחודש במקרה הטוב).

ראיתי שיש תוכנת elements שהעלות שלה חד פעמית, שזה מעולה בשבילי, אבל אני לא מצליח למצוא מה ההבדלים בין השתיים (אין לי אפשאות לניסיון באלמנטס) ... מישהו יכול להפנות אותי למקור מידע שמפרט את ההבדלים ?

אם יש המלצה לתוכנת עריכה טובה ואיכותית בעלות של עד 1000 ש"ח (שמתאימה לווידוס 10, מקריאה בפורום הבנתי שיש בעיה עם פרימייר)... אז גם אשמח מאוד.

תודה ויום נעים.

הגיע הזמן שתשנסו מותניים ותעברו למחשבי אפל.....

לא רק שאין שם בעיות כאלה, אלא שבאה איתם תוכנה חינמית בשם iMovie
ששמה בכיס הקטן את כל שאר התוכנות החינמיות, במיוחד את המובי מייקר העלוב!!

ממתי פרמייר חינמית????

את פרמייר פרו יש להשוות לפיינל קאט פרו (שעולה הרבה פחות ממנה) שמניסיוני הבלתי נחשב אז לדעתי גם יותר טובה - יותר אינטואיטיבית ממנה.

אבל הנ"ל ביקש תוכנות חינמיות.

yair999

New member
חיפשתי... לא מצאתי

את המילה חינמית בשאלה המקורית

אם כבר לעבור למערכת הפעלה שאינה רלוונטית לו

שיעבור ללינוקס או לBSD, ויוכל להשתמש בopenshot או בkdenLive המעולות. למה להסתפק ביכולות של imovie ועוד להוציא המון כסף על חומרה בינונית?
&nbsp
(*) שמוליק, אני יודע שהתגובה שלי לא קשורה לשאלה המקורית, אבל גם שלך לא. בוא נתאפק

yair999

New member
הצעה

מכיוון שכתבת שלמדת הרבה על פרמייר פרו,
הייתי מציע לך לצפות במדריכים כמו כאן ו/או ביוטיוב ולהחליט אם היכולות המוצגות מספקות אותך.

גדיל100

New member
התקנתי את ה elements ... נראה בסדר

התקנתי וערכתי סרט אחד עם הelements, תוכנה בסיסית אבל מה שיש בה זה רוב הדברים בהם השתמשתי בפרו ... והיא עולה 350 ש"ח בערך. נראה לי שאני אסתפק בה בינתיים.

תודה!

yair999

New member
אתה יכול גם לבדוק

את זה.
תוכנת עריכה חינמית ידועה שגירסתה האחרונה - 12 יצאה כעת.

yair999

New member
כי כי...

עד שלשום היא היתה תוכנת טיפול בצבע עם מעט עריכה.
כעת היא עם הרבה עריכה...

גדיל100

New member
תוכנה מצויינת לעריכה ! אבל ...

וואו, התוכנה הזו ממש מצויינת לעריכה, בגירסה החינמית יש את כל מה שצריך מי שלא מתפרנס מזה ורק רוצה לייצר סרטונים ערוכים טוב.

אבל יש לה חסרון גדול ומשמעותי (לפחות מתבחינתי), היא דורשת מחשב ממש חזק, יש לי לפטופ i7 שמתקשה לעבוד בצורה חלקה ... זה לא נוח לעבוד כשהמחשב עוצר לחשוב כל הזמן.

חיפשתי פתרון להקל עליו אבל לא מצאתי משהו שאני יכול לעשות, מכיר משהו שיכול להקל על המחשב ?

yair999

New member
לא מכיר משהו שיכול להקל על המחשב

בפרט בגלל שלא ברור לי כמה זכרון יש, איזה כרטיס גראפי יש ואיזה דיסק.
בכל מקרה, תשובות יותר מלאות אני מניח שתוכל לקבל כאן (גם שם ישאלו מה מפרט המחשב).
לגבי לפחות (וכנראה גם לגבי רבים אחרים) יש מגרעת אחת רצינית:
הדרישה היא לחלונות 8.1 ומעלה, כלומר 8.1 עם הבעיות שלה, ו- 10 (שהתכוונה לפתור בעיות אלה) עם הבעיות שלה.
אני עדיין על הגדר עם חלונות 7.

IdoShkedi

New member
אתם לוקחים דרישות מערכת ברצינות רבה מדי

בדקתי את דה-וינצ'י ריזולב על ווינדווס 7 והיא עובדת חלק כמו חמאה.
זה שכתוב בדרישות המערכת של תוכנה מסויימת "ווינדווס 7" לא אומר שהיא תעשה בעיות ב8 ו-10, וזה שכתוב "ווינדווס 8 או 10" לא אומר שתוכנה תעשה בעיות ב-7. זה בסך הכל מעיד שהמפתחים בחנו את התוכנה על המערכת הזו ולא על מערכת אחרת.
&nbsp
בסופו של דבר מייקרוסופט לא משנים את ליבת מערכת ההפעלה מגרסא לגרסא, ורוב התוכנות בכלל לא יודעות אם הן מותקנות על 7, 8, 10 - הסביבה התכנותית בה פועלות התוכנות ("מאחורי הקלעים" של המחשב) כמעט לא משתנה. בעיות תאימות הן עניין נדיר בימינו, שקיים בעיקר בדרייברים ולא בתוכנות.
&nbsp
גם לדרישות החומרה צריך להתייחס בערבון מוגבל. למשל פרימייר דורש לפחות 4GB ראם, אבל זה לא אומר ש-4GB ראם יספיקו לך כדי לערוך סרט Full HD עם אפקטים וגם לשמור על שפיותך.
&nbsp

yair999

New member
כן או לא, מה שבטוח זה שאולי...

לפי זה חלונות 7 "אוחזים" מעל 50% מהשוק.
ליצרנית דה-וינצ'י ריזולב יש מן הסתם אינטרס למכור יותר.
אם הם לא טרחו(?) לוודא שחלונות 7 מתאימה, זה נראה יותר ממוזר.
עם זאת זה משמח שלפחות במקום אחד זה עובד "חלק כמו חמאה".
רק כדי לוודא, מדובר בגירסה 12?

גדיל100

New member
i7 + win 10

אצלי נתקעת כמעט כל פעולה לכמה שניות.
היום התקנתי אותה על מחשב של חבר, יותר חזק משלי והתוכנה הזו רצה ... מלא אפשרויות מדהימות בגירסה החינמית... מחר אני בודק אם אפשר לשדרג אצלי משהו שיאפשר לי לעבוד איתה.

למעלה