שאלה על ציפרלקס

ליאת של עדי

New member
מנהל
שאלה על ציפרלקס

שואלת עבור אמא שלי, לא מצליחים כרגע להשיג את הרופא.
אמא שלי מאובחנת בדימנציה במצב בינוני ואפליפסיה. לוקחת כמה כדורים לצורך טיפול.
לאחרונה (שבועיים שלושה) התחילה לקבל ציפרלקס.
היום שמתי לב שבתקופה הזאת חלה הידרדרות במצבה. הרבה סחרחורות עייפות וחוסר הבנה ותפקוד.
יכול להיות שהציפרלקס גורם לה לזה?

סליחה זה שאינך משיגה כרגע את הרופא אינה סיבה לשאול אותנו

לא יקרה כלום לאמך אם יקח עוד יום יומיים עד שתצליחי "כרגע" להשיג את הרופא.

תשובה למנטובני

תשובתי מספיק בוטה ואין צורך להוסיף. אנחנו לא פורום של זיונים ואני מבקש את מנהל הפורום (שכנרה לא מתפקד) להסיר את תגובת מנטובני. תודה

xfwind

New member
אני לא מסכים איתך יענקלה

כל שינוי בתגובות והתנהגות המטופל מכניסים ללחץ את המשפחה.
במצב הזה מחפשים כל חיזוק וכיוון מכל מי שמוכן לעזור. גם מוראלית.

אני אומר את זה לצערי מנסיון של רכבת ההרים/הפתעות שאני מכיר....

xfwind

New member
אנחנו שלושה שכותבים פה....

ואם מישהו מזדמן קיבל קצת יחס, מבחינתי זה טוב גם לסדר לעצמי את המחשבות

xfwind

New member
תשקלו הפסקה

אם יש לכם חשד שיש תופעות לוואי רעות אז תשקלו הפסקת לקיחת התרופות עד הדיבור עם הרופא. למרות שציפרלקס הוא כדור "קליל".
זה מה שאני הייתי עושה.
כמובן שההרגשה שלה יכולה להגיע מהרבה גורמים ולאו דווקא מהציפרלקס (למרות שמתיאורך הוא נשמע "חשוד")
הדגש הוא על "תשקלו" כי היעוץ שלי רחוק מלהיות מקצועי. ר
רק על סמך הנסיון בטיפול בהורי.

עם מי ישקלו? כמובן עם הרופא ש"כרגע" לא מצליחים להשיגו

ה"רגע" כבר עבר מזמן. השואל אינו אדיב להגיד תודה, בקיצור זה סתם מישהו שאוהב להטריד ולגרום להגיב. שיבושם לו.

ליאת של עדי

New member
מנהל
אוקי

אני קצת בהלם מחלק מהתגובות פה.
אז כמה דברים אליכם המתלהמים...
&nbsp
-יש לי אפשרות להיכנס לפורום רק בבקרים לכל מי שחכם לקפוץ כמו חמור שאני מטרידה פה מישהו, אז שיתבייש לעצמו האובססיבי חסר החיים שכתב את זה.
&nbsp
-איזה סיבה יש לי או למישהו להיכנס לפורום אלצהיימר להעלות שאלה סתם כדי להטריד מישהו? יש לי חיים..
&nbsp
-נכנסתי לפורום הזה כי הוא סומן כפורום מקצועי בו אקבל תשובה מבעלי מקצוע ולא מאנשים שפשוט גולשים פה להנאתם.
&nbsp
-ודבר אחרון, ציפיתי לקבל ייעוץ. לבחון עוד נקודת מבט אם תהיה, להבין מול מה אני מתמודדת.
בטח ובטח לא אבסס את הטיפול התרופתי של אמא שלי על סמך המלצות באינטרנט של אנשים שאני לא מכירה ומין הסתם אין להם ניסיון מקצועי.
&nbsp
פשוט זוועה כמה קלה היד על המקלדת...

התשובה שלך לא משכנעת

אינני רוצה להמשיך להתווכח איתך אם תרשי לי את זכות המילה האחרונה.
&nbsp
אפילו אם את יכולה להכנס רק בבקרים (מדוע?) זה לא מצדיק חוסר אדיבות להגיד תודה לאלו שענו לך מקרב ליבם. ובכלל לא מובן אם ממילא היית צריכה לחכות לאפשרות כניסה רק למחרת בבוקר, מדוע לא המתנת לרופא שלך.
&nbsp
לגופו של עניין, מאלה שענו קבלת תשובות הפוכות. אחת טוענת שלא יקרה נזק אם תמתיני עד שתקבלי תשובה מהרופא ואחת שטוענת שכל רגע בו את ממשיכה לתת ציפרלקס גורם נזק. זה מוכיח עד כמה חסר טעם לשאול שאלה מקצועית כזו. גם מרופאים שונים תקבלי תשובות שונות.
עצתי: תהיי צמודה לרופא שלך יש אמון בו, ותנהגי לפי עצותיו . יועיל אם אחרי שתקבלי את חוות דעתו תכתבי אותם בפורום בכדי שמשתתפים קבועים ומזדמנים יחכימו.
אינך חייבת כמובן לשתף אותנו אבל זה יוכיח אם את "כצעקתך".

xfwind

New member
אני חושב שקיבלת תגובות לעניין.

אם את בוחרת להתייחס לחלקים הלא רלוונטיים עבורך בתגובות אז סבבה.
רק בריאות.

למעלה