שאלה על עיצוב חדר ל"בוגרים".

שאלה על עיצוב חדר ל"בוגרים".

אז ככה : עד עכשיו ישנים שלושת הגדולים (6, 4 ו-3) בחדר הילדים והתינוקת (שנה) ישנה בחדרנו. הגיע הזמן להעביר אותה לחדר הילדים ואת שתי הגדולות לחדר ילדים נוסף בבית. חדר הילדים הנוכחי בנוי לקטנטנים (שידת צעצועים, ציורי קיר של דמויות דיסני בעיקר וכו'.). החדר השני כמעט ריק. יש בו ארון לבן 3 דלותות עם מראה ושולחן כתיבה לשניים. נקנה שתי מיטות וזהו. השאלה מה עם הקירות. מאד מתלבטת לאיזה כיוון ללכת. אם ציורי קיר אז זה משהו שיהיה להן נח איתו גם בגיל עשר ואם תמונות וכאלה - אז איזה? חלק מהקיר אני אקדיש ליצירות שלהן (ציורים וכדומה). אבל אין לי מושג איך לעשות בשאר הקירות. יש לכם חדר מקושט יפה שמתאים לגיל ויתאים גם לגילאים יותר מאוחרים? אשמח לרעיונות ואולי גם תמונות. תודה.

liatporaz

New member
הקיץ עיצבנו את החדר של הילדה

יש לי חברה מעצבת,היא לקחה אותנו לתל אביב בחרנו שני סוגים של טפטים, והדבקנו על זוג קירות מגבילים רצועה אחת של טפט זה פשוט יפה. הילדה מתמוגגת וכמובן החברות (נחשו איזה צבע) והקיר הוא בלבן,אבל ארבע הרצועות מוסיפות הרבה

רצועות זה יפה

אבל מה מתחת לרצועות? שאלתי את בתי והיא אמרה : נכון שיש לכם תמונות שלנו בחדר שלכם? אז אני רוצה תמונות שלכם בחדר שלנו... ודבר שני : היא רוצה ציורי קיר של נסיכות וכאלה. רק שנראה לי שזה יהיה טוב רק לעוד שלוש שנים מקסימום לא? ואז יהיה לי חבל למחוק את זה.... אשמח לעוד רעיונות.

רינת200

New member
יכולת לשנות

מכיון שילדים משנים את דעתם אני בעד עיצוב פשוט של קירות לבנים ועליהם פוסטרים או תמונות שניתן להחליף. היום היא תשים נסיכה ובגיל עשר את הזמרת הקולית ואני לא רוצה לחשוב מה היא תעשה בגיל 15. זה פחות מעוצב אך קל להתאמה בקלותוזול

למעלה