שאלה על מכשיר לסלט קצוץ דק

הכו2שת

New member
שאלה על מכשיר לסלט קצוץ דק

לפני שנה בערך ראיתי בערוץ 21 מן מכשיר כזה שמכניסים לתוכו מלפפון, עגבניות.. וכו' והוא חותך את זה ממש דק, כמו לסלטים שיש במסעדות.. זה נראה קצת דומה למכשיר הזה שחותך ביצה, רק שזה עם סוג של קערית כזאת שאליה הירקות החתוכי נופלים.. איך קוראים למכשיר הזה? *אני לא מתכוונת למכשירים האלה שעושים כמה פעולות (איך קוראים להם בעברית?) , אלא רק מכשיר ספציפי לזה, שפועל מאוד פשוט, שמכניסים לתוכו ואז שמים את החלק של הסכינים ולוחצים עליו והוא חותך. (לא אוטומטי, ידני.) איפה אפשר למצוא את המכשיר הזה?..

ש ר י ת 7

New member
Salad Slicer

או "קוצץ סלט", אין לו שם ייעודי
ראיתי כאלו בהום סנטר למיניהם, העלות שלהם די נמוכה. אני באופן אישי לא אהבתי אותו, גם אצל סבתא שלי הוא לרוב יושב בארון, ואפילו ההורים של הבנ-זוג התלהבו ממנו בהתחלה, ועכשיו כבר לא...

ש ר י ת 7

New member
בעיקר כי צריך לנקות אח"כ!

נתקעות חתיכות של קליפת עגבניה בסכינים הצפופות וקשה להוציא, לדוגמא. אבל גם כי אם הירק קצת רך מדי, כמו שקורה לעיתים עם עגבניות, זה פשוט נהיה מיץ...

הכו2שת

New member
יש משהו במקום זה?

המכשירים הגדולים האלה אולי, האוניברסליים? אני ממש לא יכולה לאכול ירקות לא חתוכים דק, פשוט לא טעים לי.. ולחתוך לחתיכות ממש דקות בסכין זה בלתי נסבל.... איך חותכים את דה במסעדות..? זה נראה ממש ישר וממש טוב ובלי המיץ של העגבניות נגיד.. לא מעוך.

limim

New member
אני משתמשת ב"פרוגרסיב" ומאוד מרוצה../images/Emo13.gif

קיבלתי מבן זוגי ליום הולדתי (לפי בקשתי). אני חורשת עליו המון. הערב, לדוגמא, הכנתי בעזרתו מרק בורשט והוא מאוד הקל עלי בחיתוך הירקות וחסך לי הרבה עבודה. את העגבניות הוא חותך לקוביות קטנות ויפות ולא מקווצ'ץ'. יש צורך לפני כן לפרוס אותן לפרוסות ואז הוא חותך אותן יפה וסימטרי. צריך להפעיל קצת כח וזהו. לא יודעת אם המכשיר כ"כ שיפר את חיי, אבל נחמד שיש דבר כזה במטבח, כשמתחשק סלט קטן-קטן...

למעלה