שאלה על טוליפ

שאלה על טוליפ

כרגיל רק מציצה ושואלת שאלות - לצערי. אולי יום אחד אהיה יותר פעילה. האם טוליפ מתאים לשימוש על פלסטיק או שמתקלף בקלות? יש ערכה בחוברת האחרונה של ישראכרט - למי שראתה, האם המחיר שווה? תודה לכל העונות

lorli

New member
אפשר לעבוד עם טוליפ על פלסטיק

ומתקלף רק אם מקלפים אותו.

אז אם זה משהו לילד שאולי עלול

לקלקל, לא מתוך כוונה רעה (בן שנה וחמישה חודשים), אז כנראה עדיף לא להשתמש בטוליפ. תודה.

lorli

New member
ספיר שלי בת כשנתיים ואני נותנת

לה טוליפים והיא מאוד אוהבת לעבוד איתם. אולי שווה לנסות ולראות מה קורה. התוצאה בהחלט מרשימה אפילואם הם סתם משפריצים. ממליצה לעבוד עם סינר כי קצת קשה להוציא מהבגדים. תהנו

אי הבנה ותודה לעונות

רציתי בסך הכל לצייר לו על הכוס של מברשת השיניים בטוליפ (איתו אי אפשר לשבת על דברים כאלה - יש לו קוצים...). אני חוששת שהוא יקלף את הצבע ואז העבודה שלי תהיה לשווא. השאלה, אם יש טעם לצייר עם טוליפ או לא? תודה לכל העונות

תשובה במקום עבודתי עם הוותיקים אני כותבת את שמה של אחת הוותיקות עם טוליפ על כוס. . .זה מחזיק תקופה מעמד ועוד אחרי מדיח . . .ותמיד אפשר לחדש . . . אם את יודעת שהוא יקלף זאת אזי אין טעם לכתוב עם טוליפ ,עדיף עם טוש פרממנט . . .

ורדה 1

New member
על פלסטיק אני עובדת עם לק כן, כזה ששמים על הצפורניים... קיים היום בהמון צבעים, והוא לא יורד מהפלסטיק. גם איתו צריך לעבוד בזהירות שלא ישפך על הבגדים.

lorli

New member
הבעיה עם לק שקצת יותר רעיל

במיוחד לילד בן שנה וחצי

תודה לכל העונות, כנראה אצטרך לוותר

על רעיון הטוליפ ולחפש רעיון אחר לקישוט כוס של מברשת שיניים.

למעלה