שאלה על 'המטומה'

סנאוקט

New member
שאלה על 'המטומה'

שלום לכולם כנראה שאצליח להשיג את המוצר של שלוס 'המטומה'. נאמר לי שיש בפנים 3 שמנים אתרים: הליקריסום, לבנדר וג'וניפר. רציתי לשאול אתכם מספר שאלות: 1. האם יש סכנה של אלרגיה לאחד המרכיבים? 2. האם למרוח את השמנים על הפצע הפתוח או דרך התחבושת? 3. כמה פעמים ביום למרוח את זה? 4. זה לא קצת חזק למרוח את כל החומרים האלה ישירות על פצע פתוח?

saritsh

New member
אני הייתי ממליצה לאחרי הניתוח לא

לשים ג'וניפר, אלא רק תערובת הלקריסום ולבנדר ואפילו הלקריסום ולבנדר פרופוליס, ואם יש לך קשר עם מטפל/ת באזורך פשוט שי/תכין לך תערובת כזו. זה גם מה שהצעתי לך בתחילת ההתכתבות ביננו. לעניות דעתי שמן ההמטומה המוכן של שלוס הוא להמטומות - ז"א לשטפי דם ואז בד"כ העור לא פצוע.יש גם המטומות אחרי ניתוחים, לא בטוחה שזו הפורמולה האידאלית לטיפול לפני ןאחרי ניתוח - עובדה ששלוס מלמד פורמולה אחרת לנושא הניתוש שאינה כוללת ג'וניפר. יכול להיות שבגלל שאת לא מכירה את הנושא לא עמדת על הדקויות כפי שניסיתי להסביר לך אותן. בנושא האלרגיה- כל אחד יכול לפתח אלרגיה למשהו אחר. אין מתכון לאלרגיות. הלקריסום יכול להיות אלרגני ולכן המינון שלו נמוך בפורמולה הזו וגם בזו של הניתוחים. אני לא יכולה לייעץ לך לגבי אופן השימוש בשמן "המטומה" אחרי הניתוח. האם בררת שאכן הוא מתאים לישום אחרי ניתוח? בררי את צורת ואופן השימוש מהמקור שהשיג לך אותו. בריאות והצלחה בניתוח

saritsh

New member
מצטערת שאולי בכל זאת לא הייתי

ברורה, ואני מבינה שאת לחוצה וזה טבעי לפני ניתוח בכלל וכזה בפרט. אך מכיון שתמיד הכנתי בעצמי לפי פורמולה שלמדנו, שמכילה רק לבנדר והלקריסום -לא ידעתי שהמוכנה מכילה גם ג'וניפר בנוסף. בתשובתי לך בפורום כתבתי רק על תערובת לבנדר והלקריסום שהיא גם להמטומות וגם אחרי ניתוח. ועל התערובת כזו אני שמה 2 ידיים שהיא מתאימה לאחרי ניתוח ב 100%. הנה עוד סבה ללכת למטפלים ולא להסתמך רק על מה אומרים בפורום. אבל אולי אני טועה לגמרי וגם זו מתאימה לצרכייך. מקווה שכך בשבילך.

למעלה