שאלה על אופה לחם

tashian

New member
שאלה על אופה לחם

אני מניחה שכבר שאלו,אבל כרגיל המנוע לא עובד... איזה אופה לחם כדאי לקנות? אחרי שכבר החלטתי שאני רוצה אחד, נורא קשה לי לדעת איזה באמת טוב... אפשר בבקשה המלצות?

shimonm

New member
אופה לחם

היי אני מציע לך לקנות את אופה הלחם של מורפי ריצרד, יש לי אחד בבית והוא ממש מעולה!!!. כעקרון אני מעדיף לייצר לחם בידים, זה תמיד יוצא יותר טוב!!! שמעון

tashian

New member
תודה! אולי יש למישהו עוד המלצות?

אני יודעת שהיו המון דיונים בנושא, אבל החיפוש המתקדם בעייתי כתמיד...

mica35

New member
המלצה

זבר ראשון לא משנה מה אתה קונה ממליצה לך לקנות באחת מהמכירות הפומביות באינטרנט (את שלי קניתי בפחות מ300 שקל כולל המשלוח כשבחנויות רגילות הוא עולה בסביבות 600. אני ניסיתי את של כרומקס, מורפי ריצרדס, ושל קנווד. אם אתה מתכוון להכין את הלחם בתוכנית בצק ואז לאפות בתנור תקנה את של כרומקס כי הוא הכי זול, עושה בצק נהדר אבל בנושא האפייה הוא לא משהוא מורפי ריצרדס אופה לדעתי הכי טוב ויוצא לו הקרום הכי קרוב לאמיתי. בכל אופן חשוב שתקנה מכונה אם פתח שקוף כדי שתוכל לראות מה קורה בזמן האפייה. ושמעתי שגם פרינסס טובה.

tashian

New member
תודה על התשובה - ושאלה

באיזה אתר קנית? במכירה פומבית או רגילה? ניסיתי להכנס לכמה מכירות פומביות,אבל המחיר עלה צ´יק צ´ק מעל שקל...

cr

New member
אני קנית מורפי רידצ´רס, באתר

אולסייל ב 360 ש"ח לפני כחצי שנה, היום אפשר להשיג בפחות. (זה אתר מכירות של רבע שעה, רק תבדוק מתי יש..

למעלה