שאלה~עזרה

שאלה~עזרה

אינני יודע אם פה זה המקום המתאים, אם לא, אנא הפנו אותי למקום המתאים. אחי קנה דירה באזור מודיעין וכעת כשהדירה מוכנה הוא מגיע ומתאכזב לגלות שהמפסקים בדירה נמוכים-בגובה 90 סנטימ בלבד! כשהתקשר לחברה, אמרו לו שזו פאשלה ב12 דירות אבל הם `מכוסים` מבחינת מכון התקנים. האם זה נכון? האם א"א לתבוע? תודה מראש!
 

gerson1

New member
למה פשלה?

כשהילדים עומדים על קצות האצבעות ע"מ להדליק את האור לא פשלה? הגובה תקין מבחינת החשמל ומתאים לילד בן 4 העומד כבר על רגליו ומדליק את האור
 
א.

זה לא יפה, לדעתי. כשנכנסים הביתה צריך להתכופף להדליק את האור.. ב. הילד יכול להפוך את זה למשחק. ג. גמ ילד בן 4 עלול להכניס חפצים לשקע. אבל זה כבר עניין אחר, הנושא הוא המפסקים. האם זה באמת בתקן?
 

meshi4

New member
החברה הודתה

שהם עשו פאשלה בכמה בתים.הוא היה צריך לשאול אותם האם אפשר לתקן את הפאשלה. אגב,שיפצתי את הבית לא מזמן.השקעים בגובה 90 ס'מ כששאלתי את הקבלן האם זה לא נמוך מדי?הוא השיב לי שזה התקן.לעומת זאת כל המפסקים בגובה 1.25מ'. אתה צודק מפסקים בגובה שציינת נמוכים מידי. תנסה לשאול בפורום:"שיפוץ ובניה" מה עושים במקרה של פאשלה כזאת?
 

קנגה רו

New member
מכיוון שזו דירה חדשה די קל לתקן את

זה לבד. אומנם מסורבל, אבל לא בעייתי. - דורש קידוח תעלות לא גדולות בקיר וקצת טיח/גבס לאיטום. מכיוון שזו דירה דנדשה, הקירות עדיין לא נצבעו בכל צבעי הקשת, ולא בעיה לסייד.לבד. אם זה כל כך מפריע לו - אז שווה תיקון. לדעתי הגובה לא נורא, ואפילו מועדף בעיני, אבל זו דעתי האישית.
 

cobby

New member
אתה צריך להודות לחברה על טעותם

מבחינת הנדסת אנוש כאשר אתה מגיע אל פתח החדר , כל שעליך לעשות הוא להרים את אצבעך כ-10-20 ס"מ בכדי להדליק את האור ואילו כאשר המפשק בגובה 1.4 מ' עליך להתאמץ יותר מבחינה דקורטיבית מפסקים בגובה נמוך מהעין אינם בולטים ומעצבי פנים אוהבים זאת
 
למעלה