שאלה עדינה בנוגע להטרדה במקום עבודה

מצב
הנושא נעול.

רציתי לדעת האם יש התיישנות על מצב של הטרדה במקום העבודה מדובר בעובדת שנוהגת דרך קבע להטריד את כל מי שבסביבתה... (חלק מההטרדות הן על רקע מיני). מצטערת על השאלה המרגיזה ביום שבת... אבל אני צריכה את התשובה..

יהא עלייך לפרט יותר

רציתי לדעת האם יש התיישנות על מצב של הטרדה במקום העבודה מדובר בעובדת שנוהגת דרך קבע להטריד את כל מי שבסביבתה... (חלק מההטרדות הן על רקע מיני). מצטערת על השאלה המרגיזה ביום שבת... אבל אני צריכה את התשובה..
יהא עלייך לפרט יותר
עולה מדברייך כי ההטרדות לא נעשות על ידי המעביד אלא, על ידי חברה לעבודה. באילו הטרדות מדובר, החלק שאינו על רקע מיני, ועל איזה סוג של התיישנות את מדברת?

סליחה על הפירוט המעמיק

יהא עלייך לפרט יותר
עולה מדברייך כי ההטרדות לא נעשות על ידי המעביד אלא, על ידי חברה לעבודה. באילו הטרדות מדובר, החלק שאינו על רקע מיני, ועל איזה סוג של התיישנות את מדברת?
סליחה על הפירוט המעמיק
וסליחה על השפה המעט בוטה... זו מישהי שמתחילת עבודתי במקום הזה, "ניפנפה" בקשר המשפחתי שלה לאחד המנהלים טרחה ל"יידע" אותי שאחד המנהלים (לא קרוב משפחתה) "מביט בי יותר מידי", גלשה לחקירה מעמיקה עלי, על חיי המאוד פרטיים טרחה ליידע אותי שהיא ממזמזת את יתר העובדות במשרד (ואף מזמזה את אחת מהן לנגד עיני) וכל מיני עניינים שאני ארצה לפרט במייל אישי.

עניתי לך בפירוט בפרטי

יהא עלייך לפרט יותר
עניתי לך בפירוט בפרטי

מצב
הנושא נעול.
למעלה