שאלה מוזרה (אבל בכל זאת)

כן.

יש לי אובססיה לאפים (שתדע לך שכל העולם יודע את זה, ומה שאמרתי עכשיו דרש הרבה אומץ).

theboynextdoor

New member
אתה סגור על זה שת`א הומו?

אבל תכלס, אף?!?. האף היחיד פה זה- האף חד` לא מבין על מה ת`מדבר?, איך הגעת לאף שלה?. אתה יודע, נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה!

Tleilaxu

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifהגיע הזמממממממממןןן

ג ו צ יי

New member
אתה עוד משווה. בואנה עד אנגל'ינה.

סתם כפר אבל תעשה לי טובה אין מה להשוות אנג'לינה מהממת היא הכי יפה הייא פצצה לוסיאנה ססתם כונפה קטנה אני לא ממש מתלהב מהיופי הספרדי(ארגנטנאי) האמת אותו חרא אני לא כזה מתלהב כזה מה שאני רואה תמיד אני יותר אוהב תיופי המזרחי הברזילאי. איזה כיף לי אני שחום. ולא לבןן בניגווד לדודים שלי. אני אוהב יותר שחום אנגל'ינה מאמי חולה עלייך אין עליה.

../images/Emo54.gifשנייה...

קודם כל לאישה לוקח הרבה יותר זמן להגיע לאורגזמה מגבר ולכן יש את התופעה של 'היא מזייפת' חוצמזה שנשים מקופחות לאורך כל החיים אם זה בעבודה והכל, ללדת ילדים (אלוהים ישמור), לדמם כל חודש במשך כמה ימים, להיות מושא לבדיחות בנהיגה(מצטער אני לא שוביניסט אני ריאליסט בקטע הזה) וכן הלאה...

ג ו צ יי

New member
אנג'לינה שלי הכי יפההההה.

תראו איזו מהממת היא אין עליה היא מדהימה. פשוט מהממתתתתתתתתתתתתתתת

idoz

New member
אתה לא מתכוון נגזר להיות הומואים?

אלא אם כן אני בפורום של מפילי סבון במקלחות ציבוריות או במילים אחרות של אנשים שיש להם הרבה ידידות וחבר אחד.

Tleilaxu

New member
למה אתה חותר בדיוק?../images/Emo12.gif

לא התכוונת להגיע לכאן או משו
ובתור אחד שכותב בפורום שמאל אני מצפה ממך לתשובה מנומקת

dylan

New member
אמממ..

מהצצה בהודעות שלו גם בפורום 'השמאל שלנו' הוא די על תקן טרול.. הוא עשה את זה גם ב'צמחונות וטבעונות' פעם (למרות שלא מזמן הוא חזר קצת מתוקן לשם).. והפתעה מרעישה ממש כאן
זאת לא ההודעה ההומופובית הראשונה שלו.. מצד שני, לפעמים הוא טוב למוראל.. יכוליות שתפוז השתילו אותו בתור צ'ופר למנהלים שאוהבים לחסום

idoz

New member
הדיון היה במומלצים של תפוז

והשם של הפורום לא נראה לי עליז.

שאלה לא כל כך מוזרה ../images/Emo13.gif

אם הייתי צריך לבחור בין להיות סטרייט לבין להיות סטרייטית, הייתי דווקא בוחר להיות סטרייטית. זה לא שרע לי להיות גבר, נראה לי שזה גם מסקרנות וגם מהסיבות שיואבוש (Tleilaxu) כתב. כאילו מה, לחשוב על ציצים, לירוק ולהשתין בעמידה? הייתי מוותר

למעלה