שאלה לפורום

Reshefgarcia

New member
שאלה לפורום

שני המנהלים שלכם,בנוסף להיותם אוהבי פוטבול,הם גם משוגעים לא קטנים על עולם הסרטים... ועלה לנו רעיון,שחשבנו שיהיה נחמד,כדרך להפיג את השיעמום בפגרה... כל שבוע (או שבועיים,תלוי בזמינות ובחשק) נשאל מספר שאלות לגבי סרט או סרטים שעסקו בפוטבול בצורה כזאת או אחרת , חלקם יהיו סרטי פוטבול טהורים, ובחלקם יהיו רק איזכורים קטנים לפוטבול,שחקנים או שאר דברים שקשורים לפוטבול. נערוך טבלה,ובסוף הפגרה (אוגוסט) נעשה סיכום של מי ענה נכונה (ובמהרה) על מספר השאלות הרב ביותר,ואותו אדם יוכתר כאלוף הבלתי מעורער לנושאי פוטבול וקולנוע (להוציא שני המנהלים כמובן). והשאלה היא... האם כזה "משחק" יעניין אותכם בכלל? מחכים לתגובות נלהבות,לפחות ברמה של "שירשור שיפוט" !!!

Yo-man

New member
ואנחנו מבטיחים משהו אחד

השאלות יהיו מהתחת, ולא יהיו פרסים (יו-הו !!!)

ESPN

New member
כן! כיף! ../images/Emo202.gif

למרות שנראה לי שראיתי איזה שלושה סרטי פוטבול כל חיי, אבל אולי אני סתם לא זוכרת. (פורסט גאמפ גם נחשב סרט פוטבול?
הלא משם הגיעה קריאת הקרב המפורסמת: Run Forest, Run!!!) טוב, כידוע לך יש לי חורים השכלתיים בסרטים באופן כללי (למרות שלאט לאט אני מתחילה להשלים), אבל אני אנסה בכל זאת.

Yo-man

New member
זו תהיה הזדמנות מצוינת להעשיר את

העומק הקולנועי הקשור לפוטבול (מינוס ופלוס זה אפס ?
)

Reshefgarcia

New member
היופי יהיה ש....

אלו לא יהיו רק "סרטי פוטבול" אלא יכולים להיות גם סרטים שיהיה בהם משפט פוטבול,הופעה של שחקן,התייחסות למהלך,משחק או כל מה שנחשוב עליו... ככה שלכולם יהיה סיכוי

orsher

New member
אז יאלה, מי מתחיל? וכן, נראה לי שפו

רס גאמפ תופס. זה ברור לחלוטין שהשנים שהוא שיחק פוטבול שינו את חייו. הרי בזכות מלגת הפוטבול הוא קיבל השכלה אקדמאי שהובילה.....(בלה, בלה בלה, בלה בלה)...

למעלה