שאלה למתולתלות

pegasus2

New member
שאלה למתולתלות

מהי שגרת הטיפוח והעיצוב שלכן, מרגע כניסתכן למקלחת ועד שאתן מוכנות לזוז, ביומיום וביציאה? וגם- אחרי שאני יוצאת מהמקלחת עם שיער רטוב, אני מפחדת לשים את הראש שלי על כרית, או אפילו להישען על ספה כי אז התלתלים מתייבשים מעוכים. גם לכן זה קורה? יש לכן פיתרון? מאותה סיבה אני גם לא יכולה לאסוף את השיער כשהוא רטוב, כי אז למעלה הוא נהיה חלק. יאללה טיפים ורעיונות.

sig11

New member
אחרי חפיפה

אני עם מסיכה...שוטפת ומעבירה מסרק כזה של התלתלים. לאחר מכן סרום זרעי פשתן10 דקות ייבוש טבעי ורק אז קרם קארין לתלתלים ושוב ייבוש טבעי .

EPRT

New member
מז"א מסרק תלתלים?

אני פשוט לא מסתדרת אם השיער והוא לא ממש מתולתל יותר גלי אבל חסר צורה ונפוח לאללה

sig11

New member
זה המסרק

עם הרווח הגדול בין שן לשן. נהדר לתלתלים.

pegasus2

New member
אוי זה לא מרגיז

שלוקח לנו כל-כך הרבה זמן? אני חופפת, שמה מרכך של פנטן או מסיכה, מייבשת קצת, מסרקת עם מסרק לא מברשת, ושמה בכיווצים קרם של קארין, או הירוק של נטורך פורמולה, ולפעמים על זה גם מוס. בחיים לא מסרקת כשהוא יבש, ואם אני אוספת הלכו התלתלים... אוף... אני חולמת על שיער חלק. הייתי כל החיים שלי עושה פנים, ולפני חצי שנה, ספר סיפר אותי קצר מדי, והחלטתי לנצל את המצב הרע, לעשות ממנו משהו טוב, ומאז לא נגעתי בפן. החלטתי לגדל תתלתלים טבעי וכמה שיותר בריא. הוא עדיין לא ארוך כמו שאני רוצה, אבל חצי שנה בלי פן כל הכבוד לי... אני מפחדת שאם אני אעשה עוד פעם אחת, אני אחזור לזה, במיוחד עכשיו כשהוא רוך יותר מבדרך כלל, עם פן זה יהיה מקסים...אוף... מה אתן עושות בנוגע למגע שלו, הוא לא קשה ומגעיל כזה מהמוצרים?

pegasus2

New member
רק שמה

או מכווצת את לתוך השיער, או מסרקת את זה או מה?

דיקלוש1

New member
אם אני ממהרת

אז אני כבר מעדיפה לאסוף. אני אוהבת לשחק דווקא עם שיער אסוף (יש לי כמה קופסאות של סיכות, קליפסים וגומיות). הקטע המעצבן הוא שהשיער שלי נראה הכי יפה כמה שעות אחרי המיקלחת - כשאני מפזרת אותו כשאני כבר חוזרת הביתה!!! יש לנטורל פורמולה את הקרם הירוק החדש לשיער מתולתל (וכמובן ליצירת תלתלים, לחיזוק תלתלים, להדגשת תלתלים ולבניית תלתלים! מה ההבדל?!?). לרוב המתולתלות שאני מכירה הוא עושה פלאים ומסדר את השיער די בקלות וממש מקפיץ את התלתלים!

PennyLaneM

New member
אוקיי.

ליציאה למשל: מקלחת - שמפו,מרכך. מייבשת בערך רבע שעה את השיער עם מגבת על הראש. הופכת את השיער,שמה ג'ל לתלתלים,ומייבשת עם פן. אחרי זה מרימה את השיער למצב רגיל,ומייבשת. שמה מוס,וזהו. ואני ל-א מסתרקת. לא לפני מקלחת,לא אחרי,ולא בתוך המקלחת. אני מסתרקת פעם בשבוע,ואני חייבת לציין שהתלתלים יפים יותר כשהם לא מסורקים.

Honey Bunny

New member
אני לא משקיעה..

אין לי תלתלים שמסתדרים מעצמם, אלא שיער נפוח שעם קרם מקבל צורה של תלתלים.. אני מתקלחת בבוקר, אם יש לי כוח להשקיע בפזור אני לא מסתרקת (זה פותח את התלתלים), שמה קרם, ושני פרפרים בצדדים או גומיה לקווצת שיער קטנה רק כי בלי כלום השיער לא מסתדר כמו שצריך. ביום טוב זה מתייבש יפה, בחורף בד"כ נהרס מהמעיל וכל זה, בקיץ בד"כ נראה טוב. אם בבוקר אין לי כוח לכלום אני מסתרקת, שמה קרם ואוספת לקוקו בערך גבוה.

למזלי התלתלים שלי דווקא ממש נוחים

אני בדרך כלל מתקלחת בערב ובבוקר,אבל אני חופפת רק בבוקר. במקלחת אני שמה פעמיים שמפו,ופעם מרכך.. כשהשיער עדיין עם המרכך אני מסרקת אותו ומסתבנת. אחר כך שוטפת טוב טוב שלא יישאר כלום על השיער,מייבשת אותו עם מגבת עד שהוא רק לח,מסרקת שוב,שמה קרם לשיער,אוספת לקוקו (אני ממש אוהבת לשים קוקו גבוה,זה ממש מחמיא לי). אם השיער שלי נראה ממש טובה באותו יום אני מפזרת אותו,וזהו..

Blueberry Kiss

New member
חופפת, מרכך, מסתרקת ועושה קוקו

צמה או עגבניה. לא משנה לי אם ימעכו לי התלתלים, כי תמיד אפשר לשים קרם ולתקן. אני אףפעם לא שמה קרם ישר אחרי החפיפה (אלא אם כן אני יוצאת ישר אחריה). הולכת לישון עם צמה\קוקו\עגבניה. בבוקר מסתרקת שוב ואוספת לקוקו. אם אני יוצאת מהבית- שמה קרם לחות שישר מחזיר את התלתלים (סירוק של תלתלים יבשים מפרק אותם).

adidas4

New member
i put cream in the morning

when i'm in rush anti frize? usually after shower i put wax and gel ve moehet et ha sear -kvech..... i'll happy to hear more things that other curlies are doing here:) i used to have thicker hair:( so now i'm trying to give volume to my hair ...

ToryMaster

New member
בבקשה!

תסדרי עברית על המחשב או שתכתבי דרך המקלדת הוירטואלית. אני דוברת אנגלית, אבל זה פורום ישראלי, עברי, זה לא כל כך קשה לארגן עברית על המחשב.

adidas4

New member
hi sorry about that but

everytime i write from different computer and also where i live it's not my computer to use the keybord of hebrew it also takes long time but o.k. i'll try to do it... or just try to write less if ..:(

ToryMaster

New member
אל תכתבי פחות

סתם מעיק עלי לקרוא אנגלית בפורום ישראלי, בעיקר אמ עם שגיאות. זה הקטנות שמציקות.

שניינה

New member
גם לי הוא נמעך בשינה...

אני חופפת , מסתרקת ושמה קרם. בימים שאני לא חופפת בבוקר זה בעיה. לפעמים אני עושה קוקו בלוף. אני עדיין מחפשת משהו שיסדר לי את השיער בימים שאני לא חופפת (אם אני חופפת כל בוקר זה גם לא עושה טוב לשיער).

nescafe

New member
קודם כל בחיים לא מסרקת על יבש

רק על רטוב!! אחרת הוא נראה כמו איזו התנחלות
אחרי החפיפה מרכך <או מסיכה>..ייבוש במגבת כמה דקות..אחרי זה מסתרקת <זה הקטע שאני שונאת...נשארות שיערות על המסרק לפעמים
> יבוש חלקי בפן עם דיפיוזר
ואחורי זה קצת קרמה לשיער מתולתל. כשאני רואה שוונצים שמתחילים לצאת *-8 אני שמה טיפה קארין.

wasaby

New member
בחיים לא מסרקת על רטוב

טוב, לא בחיים לא, אבל מאוד משתדלת להמנע מזה. מה שאומר שאני בדרך כלל חופפת לפני השינה ולא בבוקר. אני פותחת את כל הקשרים עם מברשת ואז מסרקת את השיער אחורה והוא כבר נופל לבד לשביל. אבל אם השיער רטוב הוא נהיה כבד ויוצר כל הזמן קשרים חדשים ואז כשאני מנסה לסרק אותו אחורה הוא מסתבך כאילו בכלל לא התרתי את הקשרים קודם. אני אוספת אותו רק להתעמלות או לפעמים כשאני אוכלת שלא יטעם מהאוכל. הבעיה שהוא לא נשאר בקוקו הרבה זמן.

למעלה